Prijava

Kako bi bilo da pored subotnjeg izdanja vukajlije u blicu nadje se i jedan deo lepog gesta.
Mogli bi da se dogovorimo da se sakupi nesto para za one nesretne slucajeve kojima je pomoc preko potrebna moj predlog bi bio da se po 100 dindzi uplati na racun vukajlije i to bi se slalo jednom mesecno...

Tema sa svrhom.Dugo je nije bilo...

bilo bi super da se ova nasa zajebancija pokaze u jednom pravom i lepom smislu.

ok to je individualno al dobro za pocetak

Pajko novi Bob Geldof hahaha. Dogovorite se sa gazdom.

Nisam bob, human jesam,da budem iskren nisam uplatio ni 1 krajcer na taj clanak iz novina a imam zelju, sa finansijama bar toliko mozemo...za uzvrat dobijas ime vuke u medijima u pozitivnom kontextu. Cak nisam ni ktitor niti me to zanima ako treba pomoc za sajt nek se nesto ozbiljno napise.

To zapravo nije loša ideja.
u tu svrhu dao bih novac i ovom nacističkom, ženomrzačkom, šovinisitčkom sajtu <3

ma pusti sajt on treba da zaradjuje sam od sebe mozemo samo da ga poguramo kroz medije i polako...

Slazem se,ideja je sjajna.Nevezano za pomoc sajtu,da bude neka mala pomoc sa sajta bolesnoj deci i ostalim nesrecnim pojedincima.

Ja pristajem.Pajko,imaš moj glas! :))

Treba nafatati kajzena ako neko dobar snjim nek mu baci pp

Zasto je potreban Kajzen za to?Moze neko drugi da otvori ziro racun,da uplacujemo kintu,rubrika ce izaci u novinama,i eto besplatne reklame za sajt.Osim ako je covek protiv toga,a verujem da nije.

Mislili smo da se poveća cjena ktitora pa da procenat ide u humanitarne svrhe...

Koliko imas ktitora,30?Bila bi smesna cifra.Pajkov predlog je skroz ok,samo da se organizuje to kako valja.

Jebiga to bi trebalo da podstakne ljude da uplaćuju ktitore i pomognu razvijanju sajta.Razvijanje sajta znači više članova tj. potencijalnih ktitora...

Ovo je odlična ideja! Volio bi da zaživi, em je humano, em je odlična reklama za sajt!

P.S. Bilo bi dobro da se nekako udesi da se i iz Bosne to može uplaćivat.

Jebiga to bi trebalo da podstakne ljude da uplaćuju ktitore i pomognu razvijanju sajta.Razvijanje sajta znači više članova tj. potencijalnih ktitora...

pa pazi sajt ima vec dosta clanova no ako se probije u pozitivnom smislu lako ce pored one reklame za kes gore biti jos jedan prozor na kom ce se vrteti reklama...da ne pricam o tome kroz neku akciju npr davanja krvi dobijes besplatan hosting sajta....

Taj rad.Jesmo humanitarci u PM.Možda nas Opra pozove u emisiju.Sad ozbiljno jel neko razgovarao sa kaizenom?

mislim da niko nije, a voleo bi da se ukljuci na temi..., nadam se da nece zameriti na mom protivljenju prema ktitoru :)