Prijava

Ne znam o čemu pričaš Laiče, samo poštujem pravila, za razliku od viđenijih autora koji ovde dolaze samo kad je neko od njihovih banovan.

Je l' treba da mi dozvoli neko ko se par godina šlihtao modovima za odabrane da uđe u prvih 500 autora na sajtu?
(ne mislim specifično na tebe pazle, bez uvrede)

Pa sudeći po nekim izjavama od juče i danas - da.

pricam o trajnom banu za nešto za šta je realna kazna 30 dana. čak i da ih odbanujes nakon nekog razumnog perioda, sama činjenica da si im u startu odrezao toliku kaznu mene zabrinjava.

Da li je stvarno otišla Nata? Žao mi je ako je tako, ali me posle raznih svinjarija, ovih dana ne čudi...
Začudilo me je da su razmodovani Agilares, Nata i Cajklon.
Vidim da ću uskoro opet na odmor na neodređeno...a ko da je i bitno.
Da li su pojedinci prestrogo banovani, tj. trajno? Možda i jesu. Pitam se šta to uopšte znači trajno, kada je "trajni ban" promenljiva kategorija, i bilo je pomilovanja nebrojeno puta.

Sve troje i Remac su tražili razmod. Nata se više neće pojavljivati, Loksi je otišao sinoć, ja više neću pisati. Ostaviću prostor ovim istaknutima što dve godine ne doprinose ništa, a onda šalju drvene advokate da za njihov račun lobiraju.

Laiče, ovo nije start, ovo je vrh ledenog brega progona i vređanja.

Loksi je otišao sinoć

x 6

sto sad otisao i loksi?

sto sad otisao i loksi?

Da bi ja i ti imali više šanse da budemo sami dB-) ... (ovo je kačket na smajliju, vidi kako sam moderean)

Loksi koliko ja znam nije bio tu mesecima, došao napisao 4 definicije posle toga i to je to.
Kad kažem mesecima mislim na skoro godinu dana

Добра је ствар био стуб срама, на изволте ко шта ради и како. Штета што се то више не практикује, помогло би.

super ti smajlic, senade...

zasto, bruce?

Ne oseća se prijatno na sajtu.

Imam i ja svoje viđenje o srozavanju Vuke. Potrajalo bi, a ne želim da otvaram nove sukobe, pa ću da to zadržati za sebe.
S druge strane i ne čudi me ka čemu sve vodi. I Vuka je samo ogledalo celog društva. Po cenu da zvučim kao ogorčeni i nadrkani matorac (što verovatno i jesam), previše je iskusnih (po godinama, pa i po stažu) autora otišlo zauvek sa sajta, i stvorila se neka manje prijateljska klima nego što je ranije bila. Odavno to nije "moja šolja čaja", a bila je nekad, i te kako.

na kojoj temi je ova svađa što pobanovani ovi sad, da bacim pogled ako ima kvalitetnih prozivki?

Bruse normalno da se ne oseća prijatno kad od Bobrokova i Demigoda ili kako već niti može da napiše komentar niti može da piše po forumu. Ali to se ne predstavlja kao problem broj jedan nego nebitna stvar.

Чији дупли беше Демигод?

Meni je bedak kad se setim Izzie eee

Jebote, ja skoro ni za jedan dupli ne znam čiji je!
Preterujem, ali verovatno znam za manje od 10. I samo sam Rihin provalio sam.

Loksi je otišao sinoć

:((((((((((((((