Prijava

Što si zinuo, Truleks?

Pa nema gde da podeli svoju sliku, pošto je tema Fotografije Vukajlijaša zaključana. :)

veruj mi, ne biste voleli da vidite taj prizor:)))
OTKLJUČAJTE FOTOGRAFIJE!!!!

Kaunte, jesi li ti neki derpe?

Otkud takva pomisao? Ne razumeš poeziju :(
A i mnogo si mawi da bi se sećao.

au. šalju nam sublimirane poruke. ti ni ne registruješ da ti je psiha primetila kukasti krst...

Ukrutile su mi se bradavice...

Ukrutile su mi se bradavice...

звала мама из бајине баште?

Nevjerovatno da toliko dugo ostane svježe!

bilo na na najngegu slicna gora.zgutalo nesto neko voce,a mek nista ni da pipne 90 dana.ostalo isto.pa bilo pitanje ako ga bakterije nece,zasto bi ti...u ns sagradili onaj drajv in ili drajv tru,kako li ga vec zovu za 2 nedelje.sklepali oni to,masa seprimila,stavili 2 tobogana,ljuljasku za decu i ima raje.zderu k'o da je dzaba.a kentaki fraj ciken se zatvorio na bulevaru.ta piletina ukusa nema.bez onih soseva je nista.premestili ga u big centar.ovaj na bulevaru bio prazan gotovo uvek.prva 2 meseca radio polu normalno.

Plastika, šta drugo.

gledao sam neku emisiju o meku.taj mekdonald sto je otvorio restoran ga je posle koju godinu prodao tako da je ostalo ime tog lika,al nema veze sa tom porodicom.bitno nije,al da se zna da se kenja medj rajom...
u ns karibik ubija,ne kintu,nego suvo zlato.nema dana,nema sata kada nije pun njihov fast fud.gde god da se nalazi.za vikend ono nije normalno.stoka se tiska tda uzme picu.redovi.vlasnici drze jos par restorana na glasu po gradu,al jedan taj pica fastfud mesecno uzme vise kinte nego svi ostali fensi restorani zajedno.a lokacije...bolje ne moze.kod spensa,centar,na bulevaru kod futoske.