Prijava

che vu zatvorio a nije otvorio novu temu.

elem ako neko zna neki program koji pamti stvari koje ti kucas u svom kompu tipa sifre, koje stranice otvaras i sl neka ostavi link za download. ili bar ime :) jos bolje ako je rukovao takvim programom, da me malo uputi.

Lol, pročitaj u kojem podforumu si otvorio temu. :D

Sledeća koju možeš da otvoriš je Sve vezano za Vukajliju, naravno, u podforumu Sve vezano za Vukajliju.

Шта сад... да отварамо нову тему за свако зајебантско питање? Штета... а била је кул тема...

brate ta tema je zakljucana!!! a ja ne vidim da ima nova. gde bi ti gambi turio ovo pitanje, prosvetli me

janpi

brate ta tema je zakljucana!!! a ja ne vidim da ima nova. gde bi ti gambi turio ovo pitanje, prosvetli me

Знам. Нисам теби поставио питање, већ надлежнима.
Вероватно је мислио да у наслову теме одма ставиш питање.
Само не капирам, зашто отварати нову тему због питања на које може да се одговори у једном посту. Није да ће сад да се дискутује о овоме на 10 страна.

pa napravio sam zbog raznoraznih pitanja, ne samo zbog ovog posta. nece valjda da se pravi tema za svako pitanje koje nas zanima a ne ide u ove vec otvorene teme. ae ti mi kazi gde sam trebao da postavim ovo pitanje. ili bilo koje drugo

Poenta "jedno pitanje jedna tema" je u tome što na jedno pitanje možeš dobiti šurnaest odgovora.

Шта сад... да отварамо нову тему за свако зајебантско питање

Ovaj novi podforum nije zamišljen za zajebanciju (preteranu). Možeš otovoriti "zajebantska pitanja" na podforumu "Razno".

Знам то, него она тема (стара) се углавном претварала у зајебанцију и кад су била озбиљна питања. Нисте је требали закључавати, јер су се тамо постављала питања која су сувише "мала" да имају своју тему. Али, какогод...

zasto menjati i komplikovati nesto sto je lepo radilo? nisam primetio da je bilo nekih problema sa temom, ni da ce ovako da bude bolje. a niko se nije ni zalio.

elem ako neko zna neki program koji pamti stvari koje ti kucas u svom kompu tipa sifre, koje stranice otvaras i sl neka ostavi link za download. ili bar ime :) jos bolje ako je rukovao takvim programom, da me malo uputi.

Pazi sta radis sa tim programima, ja sam instalirao nesto slicno, i podesio da udari screenshot svaki 5 sekundi, napunilo mi 65 GB hard-a. jedva sam se resio bede.

a da ponovo otvorimo temu raznorazna pitanja u podforumu raznorazna pitanja, a?
jel može?

Може. Ал боље да једноставно откључају стара "разноразна питања". Видите да овај подфорум кипи од нових постова. Скоро сва озбиљна питања која могу да се поставе могу да се сврстају у друге подфоруме, а она остала су могла да иду на стару тему. Ово је скроз беспотребно. Зашто овај и подфорум "разно" постоје истовремено?

to se i ja pitam. ne znam čiji je bio predlog ali je glup u pičku materinu. ajd, beskoristan da kažem :)
čuj za svako pitanje posebna tema, niđe veze...

Ма, боље је овако, бре. Питаш, добијеш одговор, лок.
Следеће питање.