Prijava

znači, ladno nijedan drugi primjer slenga koji je dobro proš'o nisi mogla naći lemajić... :D

EDIT: obavezno roknem minus, otkad sam vidio da to svi rade... kad oću da udijelim + odem kod ništa i nčitam se ko čoek

ispravite me ako grešim, ali zar inicijalna ideja sajta nije bila da se SLENG definiše na DUHOVITI način.

E NIJE!

Nije isključivo duhovitost važna, ima đumle stvari koje te teraju da porazmisliš, pruži neki novi pogled na stvari i tako to! Znači NIJE

Pa bas i nije da ne prolazi lose. Ja definisah vazda juznjackih izraza, a, slozicete se, nisam bas mnogo dosadna, i, mozete pogledati, prosli su mnogo gore od onih drugih mojih, znate vec kojih. Sad, dzenabet, aluvanje, ega se opra'i itd. ne mogu uvek da se stave u konseks, al' ako nista vise, informativne su. Andede, svako ima svoja merila; a, na kraju, ko jebe skor, pises zato sto ti se pise.

Upravo tako, ako si stvarno došao da definišeš, minus ili plus - ne bi trebalo da te mnogo pogađa.
Ja ću svoje defke za par godina da čitam i da se smejem, kakav god skor one imale :))

Ja ću svoje defke za par godina da čitam i da se smejem, kakav god skor one imale :))

Baš to, ja isključivo zbog svojih defki i jesam na sajtu, više puta sam ih isčitao i uvek su mi do jaja. Prosto iznenadim sebe kada ih posle ponovo isčitam. Obožavam da smaram ljude kada mi dođu kući sa mojim definicijama, i to ne smeju oni da čitaju već im ja čitam

Jer moje defke RuleZ sve ostalo su sranja....

Edit: Imam jako jak stomak za vlastite defke, za tuđe slabo...

Baš to, ja isključivo zbog svojih defki i jesam na sajtu, više puta sam ih isčitao i uvek su mi do jaja. Prosto iznenadim sebe kada ih posle ponovo isčitam. Obožavam da smaram ljude kada mi dođu kući sa mojim definicijama, i to ne smeju oni da čitaju već im ja čitam

lolololo vidi se da si pandan, i ja to isto radim :) Lolololo
Dosta definišem ngsle u poslednje vreme, zabole me za skor.

a ja svoje ne čitam..muka mi i od tuđih...a tek moje...popele su mi se na kurac...ponekad se zapitam koji sam ih kurac pa pisao...

zavisnik

a ja svoje ne čitam..muka mi i od tuđih...a tek moje...popele su mi se na kurac...ponekad se zapitam koji sam ih kurac pa pisao...

Pa kako sad to. Lepo, beležio si svoje rukotvorine na jedno zbirno mesto, ostavio si nešto u amanet, nešto poput kad se ker pokaki. Dakle ti odlaziš ali defke ostaju....

a ja svoje ne čitam..muka mi i od tuđih...a tek moje...popele su mi se na kurac...ponekad se zapitam koji sam ih kurac pa pisao...

To je kao kad bi se zapitao zašto si pisao pisma pre desetak godina, zašto si skupljao neke tamo sličice, zašto ti je ranac bio sav ispisan potpisima drugova iz odeljenja. Stvar trenutka! Jedino što možeš jes' da uzmeš kokice, gledaš i smeješ se.

Ja idem da dafinišem biceps, ae zdravo.

nešto poput kad se ker pokaki.

baš to....

Negde je moj manir da ocenim 90% definicija koje pročitam, i svaka koja pređe neki cenzus minimuma kvaliteta od mene dobija plus. Smatram da je dovoljno ekskluzivista koji dreše kesu tek na kafkine definicije, i da one kao takve neće ostati neuglednog skora, samo zato što sam plusem ocenio i njegovu, i neku prvu sleng definiciju novog autora. Kada se sleng pojavi u novim definicijama, proverim je li već definisan, jer sleng kao govor uličnih lokaliteta - već je podobro iscrpljen, i sumnjam da se može pojaviti nešto novo. Kada naiđem na sleng u starim defkama automatski plusiram, npr. ne proveravam da li je nešto postojalo 2007., ako je definicija koju čitam nastala u 2009. Najviše "neocenjujem" izabrane i definicije mojih omiljenih autora, bile sleng ili ne. Minus i komentar najčešće odlaze onima koje vrlo brzo budu obrisane, ispostavilo se

znači, ladno nijedan drugi primjer slenga koji je dobro proš'o nisi mogla naći lemajić... :D

Тај нерад! :) Ја имам бар 40 дефиниција сленга које су јако добро прошле с гласовима. Да не линкујем сад...

Тај нерад! :) Ја имам бар 40 дефиниција сленга које су јако добро прошле с гласовима. Да не линкујем сад...

Зато што их рекламираш као она баба свог унука и његову крему за чибуље. :)

Zaključajte temu, molim vas.

Meni je ovo realno klasični sleng http://vukajlija.com/tajson
E sad zašto je skor nazovi dobar za sad, je li zato što sam je predložio za naslovnu, ili zato što je dobra, pa..... Biće zbog ovog prvog, jer ne bi bila pročitana i prošla bi slabo....

Сленг у том хаику облику је сам по себи неинспиративан и недуховит, а аутор немаштовит. Занимљив је, ето, неколицини. :) Зашто онда не дати минус на сваку немаштовитост? Мотика, Данкан, Влајко умеју да дефинишу сленг, и њихов скор говори о пролазности оног што је квалитетно.

džimi nisi skontao foru... ja sam to rekao zbog primjera definicije koju je lemajić linkovala... naravno da postoji veliki broj definicija slenga koje su odlične... ne moraš ti svoje linkovati, tvoje već zna svaki iole ozbiljan član sajta :D

Ма, немају појма, бре. НИКО НЕЋЕ ДА ИХ ЧИТА! И због тога јако патим. :/