Prijava

Odlicna, po meni cak stavise najbolja (i jedina) igracka konzola mog detinjstva. Provodio sam poprilicno vremena igrajuci "Kralj lavova" i "Nindza kornjace", makar igrao iz pocetka nije mi dosadilo da po ceo dan pikam ovo cudo. Posto su moji drzali segoteku dok sam ja jos bio beba, sacuvali su mi jednu segu i navukli me ko konja na zito(kad sam odrastao).
http://images.wikia.com/sonic/images/f/fe/SegaMegadrive2.jpg

Da li ste igrali ovo cudo? Koje su vam omiljene igrice bile? Da li bi sada pored ovake tehnologije igrali Segu? Da li vam nedostaje ovo crno cudo?

Evo ja da zapocnem: Omiljene igrice su mi bile "Nindza kornjace" , "Kralj lavova" bio neki kao bugimen (superheroj sto prdi i gadja slinama) ima ih jos mnogo al' se ne secam.
Da jos imam segu(koja se pokvarila pre par dina , Bog da joj dusu prosti) igrao bi je, ne bi se skidao.

e..ima ovakva tema..al nemoj da ti trazim leba ti

Сега мега ултра гига експрес лонац турбо рингла.

Игро сам Комикс Зоун. Јебање!

izvinjavam se ako ima, ako je nadjete ozivite je samo i brisite ovu

Meni je najbolja gorgonzola bila "Terminator" Peglao sam "Super Mario" samo tako.Jedina mana je bila to sto je svaka peta kupljena na buvljaku radila.

Игро сам Комикс Зоун. Јебање!

podseti me, to onaj sto prelazi kao sa strane na stranu u stripu?

podseti me, to onaj sto prelazi kao sa strane na stranu u stripu?

Баш тај.

Иначе, прво што сам играо је Лајон Кинг. Врхунска платформа, али онај (шести, мислим) ниво, "Хакуна Матата", де се пентраш уз онај водопад је најфрустрирајуће искуство мог детињства.