Prijava

Malopre u emisiji Oko magazin na rts1 prikazali definiciju: srećni ljudi autora večiti romantičar.

Malopre u emisiji Oko magazin na rts1 prikazali definiciju: srećni ljudi autora večiti romantičar.

10:50
https://www.youtube.com/watch?v=ctaP1th2JDk

У јуну 2012. године, због критика медија и Српске православне цркве на рачун интригантних тема које овај портал пропагира, уведене су значке којима се аутори означавају као небогоугодни, па се филтрирање и цензурисање неадекватних садржаја умногоме олакшало

Ладно ово пише на википедији за вукајлију АХАХАХА ЈЕБЕНО НЕБОГОУГОДНИ

Ладно ово пише на википедији

Dugo sam pamtio ko je autor tog dodatka. Ako kažem da je Стеван ili dusan1001 verovatno ću pogrešiti ali bar sam probao.

Pogrešio si.
Radjard je pisao jbg. To si trebao da pretpostaviš :-(

брате немам појма у оно време кад је цара писао да је пандан неко ко иде редом и објашњава и кад смо малог џанкија и костића спрдали додавајући на википедију на вукајлији неке артикле о њима, брисали су. чуди ме да је ово осталоололол

јбг фејзе контам да је сад бол у курцу много већи за ствари попут исправљања чланака на википедији

Brate ispravis Sportsko društvo Zvezda ili Partizan napaljene pristalice ima da vrate dok trepneš. Za ovo koga boli kurac realno

Dobro je da će neko da uhapsi jebenog Del Boja i stane na put političkim posterima

brate ako vucic uhapsi ovog imbecila glasam za njega

iako ne ulazim u postere i puca mi kurac samo me nervira ovaj magarac sto tripuje poster revoluciju

Бохор
Dobro je da će neko da uhapsi jebenog Del Boja i stane na put političkim posterima

hahahhahaha

Односи међу самим ауторима су интригантни:због великих разлика у погледу хумора, често се дешава да аутори ауторе који хумор виде као нешто детињасто, називају "дауновцем", као пример се најчешће наводи аутор под надимком "Расни". Вукајлијашки "даунизам" је једна од главних тема расправе међу ауторима.

https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%98%D0%BB%D0%B8%D1%98%D0%B0

Treba još popuniti stranicu...

hahahhahhahhaahhahaha

У јуну 2012. године, због критика медија и Српске православне цркве на рачун интригантних тема које овај портал пропагира, уведене су значке којима се аутори означавају као небогоугодни, па се филтрирање и цензурисање неадекватних садржаја умногоме олакшало.

Aaaaaaa, jebem ti ovu Vikipediju, možeš da napišeš šta hoćeš. Registrovan sam tamo, samo me opako mrzi :)

Бохор
У јуну 2012. године, због критика медија и Српске православне цркве на рачун интригантних тема које овај портал пропагира, уведене су значке којима се аутори означавају као небогоугодни, па се филтрирање и цензурисање неадекватних садржаја умногоме олакшало.