Prijava

zasto smilja ima sidu?

Može slika Bajaga ona što u uglu piše "Znate kako kad ne pevam jebem kurcem u pičku"?

Ima li neko da radi u Prvom osnovnom sudu u Bg?

Ima Natnat. Tanja Šobot

Isto mi stigao i sms da kupim leb.

Da ti nije majka poslala?

Jok, žena.
Ima sasvim pristojan star lebac, a oni traže taz. E pa ne može.

http://img138.imageshack.us/img138/5683/otf4.png
Agi, idemo li i kad?
Sutra i prekosutra ja nemam predavanja....

kako si ti iritantan lik jebote...fuj...
IZVINITE SVI ŠTO SAM OVO REKAO, INAČE NISAM KONFLIKTNA LIČNOS!

Penzose, naći će se i za tebe nešto... moš poći sa nama...

hahaha koja sisetina

pezose, nemoj da sputavaš svoju ličnost...NIKADA!

vejve,dobices lujm od oloma

Рајдеру, ајде заврши са темељним чишћењем "агијевог" чмара твојим језиком и гони се у три лијепе пичке материне и не враћај се никад. Ћао :*

sad tek znam šta znači kad se za nekoga kaže da je pizda u duši...

Cokula, ti možeš nama mudavila da češkaš dok se mi zanimamo Ombreovim... Možeš povesti i svoju ekipu...
3x2=6

OLOM LUJMUJE VEJV RAJDERA

вејврајдер кад би доспео у затвор био би она јефтина кучка што се јебе за 2 цигаре и дезерт јер чак и такво једно биће не би успело да добије заштиту држећи се за изврнути џеп и давати сваком из групе јер би их било блам и дискредитовало групу

fora je što on ima zaštitu...jer se besramno čepi svima za koje misli da imaju autoritet. Aj to, nek se ulizuje, nije jedini...nego glumi nekog mangupa a izletele bi mu sline na onaj španski zid što ima u dnevnoj kad bi popio šamarčinu.
stalno nešto na kvarno poprckuje, ispod žita, pičkasto totalno

вејврајдер кад би доспео у затвор био би она јефтина кучка што се јебе за 2 цигаре и дезерт јер чак и такво једно биће не би успело да добије заштиту држећи се за изврнути џеп и давати сваком из групе јер би их било блам и дискредитовало групу

ja mislim da je on takam i ovako,da mu ne treba zatvor
mislim da njegova bulja i usta imaju prilicno proslost bujnu

Ma ima on moj kurac u bulji a ne zaštitu.