Prijava

zašto što sam radio na +40 i oznojio se ko majmun. Ni ja ne bih bio u ovoj koži da ne moram. Jebem ti Isuse majku u pičku

Istrljaj rakijom. pozz

Pišni malo na to, ili ako ne možeš da dobaciš pusti nekog drugog.

Dvostruko pitanje:
Šta je feljton?
Kako se zove ona stara igrica gde jedeš sranja, ne smeju bombe da ti padnu na glavu i bežiš od makazica?

знам да има брда сајтова са бесплатним књигама у пдфу на енглеском ал ми требада неки сајт одакле могу да скидам/читам књиге са српским преводом
зна ли ко?

Јеботе Шомаро, читање књига преко нета је тако нешомско, немој да ме разочараваш.

Ne postoji sajt sa dobrim knjigama na našem jeziku. Skoro da ne postoje dobre knjige na našem jeziku.
Za šta ti treba, stručne knjige ili nako književnost?

јбг схому, мрзи ме да купујем/узимам из библиотеке кад ми дуне да прочитам ил ми затреба нека књига, овако лепо виљушком боц ко господа

има селтик, читао сам нпр. великог гецбија прошле год. ал не могу да нађем одакле
ма какве стручне, за нако дима свега... од робина шарме до рата и мира фазон

I meni bi trebalo umece ratovanja u PDF-u. Sve sto sam uspeo da nadjem su delovi od 20-30 strana.
A knjiga bi trebala da ima oko 150

Može nako da mi objasni foru sa STRICem? Nadam se da ima neko značenje koje ne kapiram, pošto mi ovako deluje kao oozbiljan transfer...

нема форе, дебилно је

sam sebi si dao odgovor :-)

Kad napisu cara, tibor ili ollanik, onda je kul, inace je nelol

Kad napisu cara, tibor ili ollanik, onda je kul, inace je nelol

Ipak je sve vreme nelol.

RASNI:

Stric
T
R
I
C

CARA:

Stric
T
R
I
C

da, definitivno ima neke razlike u kulocji....ovo ispod je mnogo smesnije stvarno...ahahahaha

I meni bi trebalo umece ratovanja u PDF-u. Sve sto sam uspeo da nadjem su delovi od 20-30 strana.
A knjiga bi trebala da ima oko 150

Trebalo bi da je imam kompletnu na kompu, pa ako hoćeš da ti šibnem, javi na pvt

koja je fora sa premijer ligama na forumu?
zasto svaki put kad udjem na forum aktivne zatrpavaju 5 tema o jebenoj premijer ligi

Brate, fora je što Stecan prokletnik mali osim što bije maiku svoju prati Englesku ligu do četvrte lige i podstiče sva ta sranja.