Prijava

Evo, ovde imaš prilično povoljno:
link

мој бураз је комерц. пилот, ал мислим да је имао неку стипендију пошто је кидао, али и са тим је много пукао и не би се ни упуштао у то да нијсу буржуји... до сад је наравно већ вратио уложено и контам моћи ће да купи вуку за коју годину, што ћу и да му предложим, кајзене чувај се кад постанем админ... поуу

Mislim da izađe duplo jeftinije ako polažeš na svom avionu.

ee ovo je ziva isitna!!1

Радјард Куплунг
Mislim da izađe duplo jeftinije ako polažeš na svom avionu.

ПХАХАХАА како је глуп лик, па да купиш авион ти је хиљадоструко скупље од тих часова, шта купиш цесну да би ти курс био јефтинији и због тога продаш стан па немаш где да живиш... оћеш у цесни да живиш кад га продаш да би добио пар хиљада евра попуст??? оћеш курац пошто је цесна скучена, није ко ауто...

Jel i vas jebu dlake na jagodicama?

Treba mi preporuka u vezi raftinga .
Ima li koga?

cimni ovog iznad :)

Evo mene. Izvol'te Majav :)
Reci mi koja reka te interesuje, a ja ću da vidim da te povežem i s nekim iskusnim kajakašima koji inače rade te rafting ture.

Našla sam sa kim ću
http://www.raftingtara.com/ponudaTrodnevniSkraceni.html

valjao bi mi savet: da se arčim sad (po 'ladnom) il' da sačekam naredno leto...

taj savet ti mogu i ja dati - sačekaj leto, Tara je i u sred leta mrzla voda :)

Bruce, da l' greju klijentelu medovačom, il' daju neka neoprenska odela?????
Može li matorija osoba (tu oko 50) il' je to samo za mladjahne?

Rafting je u principu organizovan za svakog, leti je bolje jer je i priroda lepša, a voda malo manje hladna. U ovo doba godine je voda prehladna, rizik je veći, ali je doživljaj opasnosti dobar. Ja sam odrastao na Uni, nisam na Tari, ali to je slična voda za kajak i rafting (ne mislim da je ista, nemojte me napadati vi sa Tare).

Kapiram da će u ovo doba godine biti grejane rakije sigurno :)

OndaK ništa.
No, možda TheWaveRider ima više informacija?? Sačekaću.

On je sigurno upoznatiji jer je kajakaš i poznaje i Unu i Taru, a iz tog je kraja :)

Znaš kako, meni je svojevremeno kajakaška sezona počinjala u februaru i trajala do kraja novembra... Ja sam navikao da mi se neoprem ledi, pa mi je i kupanje počinjalo u aprilu otprilike. No, ja tebi ipak savetujem da sačekaš leto i max iskoristiš

(nastavak: ) sve što rafting pruža :)
Nije to to dok ne upeče zvezda, pa te talasi lade spolja, a pivo iznutra. :)

Naravno da je za sve koji vole malo adrenalina. Kontam da ti moraju dati kacigu i samospas, ali neoprem teško :)

voda sada nije nista hladnija nego u avgustu. nisam bio na tari ove godine i ne mogu da tvrdim ali more je ove godine bilo neobicno toplo i jos uvijek je toplo. a i svakako se na raftingu dobija zastitno odijelo tako da, ono...

jedino treba provjeriti koliki je nivo tare, sto je veca rafting krace traje. moraca je prilicno visoka zbog par kisa tako da je moguce da je i tara visoka.

Slažem se da je voda najtoplija u avgustu, i da se sporo hladi, tako da je još uvek relativno topla.
Ali, Pani, zaboravljaš da je napolju jedva 25 stepeni.
Takodje, vodostaj može da bude presudan za dobar adrenalin - veći dodostaj, veći bukovi, ali