Prijava

Čiji glas prati marš na drinu?

ne znam

a jel zna neko od vas neku dobru kafanu u Topoli?

dzela ima 7 kafana tamo

Je l' se desava jos nekome da mu iskacu neke linijice po Mozili? Nigde drugde, samo na Mozili. Nisu nesto mnogo primetne, nisu ni iritantne previse, uglavnom ih spazim gore gde su tabovii meni bar. Je l' se to samo meni desava ili je jos neko primetio?

jel jos negde nestalo vode ili je samo to na bezanijskoj kosi?

Da li bi "Vucicu, jebem li ti majku ja u picku" bilo shvaceno kao uvreda, ili pak kao laskanje, pohvala ocuvanom seksepilu njegove ostarele majke?
Pitam zbog statusa na fejzbuku, ako je pohvala, mozda dobijem i neki poen ko sto dele botovima. Koliko li vredi jedan poen? Da ih ne isplacuju u bitkoinima?

U kojim godinama covek pocinje da zna vise mrtvih nego zivih ljudi?

Je l' se desava jos nekome da mu iskacu neke linijice po Mozili? Nigde drugde, samo na Mozili. Nisu nesto mnogo primetne, nisu ni iritantne previse, uglavnom ih spazim gore gde su tabovii meni bar. Je l' se to samo meni desava ili je jos neko primetio?

ja ne vidim linije
ja čujem glasove

I ja cenim tako, mada zavisi dosta od okolnosti, mesta zivljenja i nacina zivota.

kada prdnem čujem i gasove

Da li bi "Vucicu, jebem li ti majku ja u picku" bilo shvaceno kao uvreda, ili pak kao laskanje, pohvala ocuvanom seksepilu njegove ostarele majke?
Pitam zbog statusa na fejzbuku, ako je pohvala, mozda dobijem i neki poen ko sto dele botovima. Koliko li vredi jedan poen? Da ih ne isplacuju u bitkoinima?

Znaš kako, već vidim scenario: ''Vučić bi rekao kako razume da su ljudi nezadovolnji i da im je teško, te da oprašta Džeriju, jer je mekog srca iako mu je dotični najbrutalnije okaljao svetinju majke, ali bi onda miniser policije rekao kako je to potpuno neprihvatljivo ponašanje i preneo odgovornost na sebe da te uhapsi, uprkos Vučićevom opsrostu i molbi da te poštedi.''

i dodao bi na to jos, onako usput, kako je stopa nezaposlenosti smanjena za 40% u odnosu na proslu vladu, da je njegov prijatelj muamer el zaid poklonio 30 miliona dolara, da radi 24h na dan 7 dana u nedelji i da je njegov brat veliki patriota

I da je zavrsio fakultet sa najvisim ocenama.

Stopa nezaposlenosti je zaista smanjena ako informacije dobijaju od Biroa za zaposljavanje. Naime, od skoro nezaposleni vise nisu u obavezi da se javljaju na svakih 6 meseci i validiraju svoje zvanje.

natnat sns bot, sad mi je jasno zasto se toliko dugo odrzavas na funkciji

U kojim godinama covek pocinje da zna vise mrtvih nego zivih ljudi?

Za mene je to počelo od četvrte godine, mada mi se u poslednjoj deceniji ređe obraćaju.

U kojim godinama covek pocinje da zna vise mrtvih nego zivih ljudi?

ne znam u kojim godinama, al znam u kojim novinama se proverava
u Politici

Откуд ова плагијаторска страница?
https://www.facebook.com/Vukalija

Koliko komada igli moze da se nabode u venu a da ne skapa vena?