Prijava

ma koga vi to nazivate pičkom i izbjeglicom, ej?!

vidro ti si samo izbjeglica!

kako se zove onaj mršavi lik, inače jako načitan, ima neka predavanja, negira darvina, dokazuje da je homoseksualizam bolešćuga...

Misliš na Miroljuba Petrovića?

Kada odlažete smeće i zateknete u tom trenutku nekoga kako prčka po kontejneru, da li mu u kratkim crtama ispričate nešto o bačenom sadržaju, ili vam je to ispod časti?

Ako mislis na Miroljuba Petrovica, taj je za lecenje.

Obavezno kažem šta sam bacio, kako ne bi gubio vrijeme. Ako treba, i nacrtam. Bitno da čojek ne gubi vrijeme i ne čeprka uzalud, a i valja mu pomoći u nevolji.

le paif, da taj. sada vidim odgovor. hvala ti.

Koliki je kapacitet tribine na Vestfalenu, tj. "Žuti zid"? Znam da je tamo bez klupa, pa me interesuje koliko se skupi navijača.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/04/25/article-2314562-197790A8000005DC-763_634x374.jpg

Located on the southern terrace of the stadium is Dortmund's "Yellow Wall," which is the largest free-standing grandstand in Europe with a capacity of 25,000. The "Yellow Wall" gives Westfalenstadion one of the most intimidating home atmospheres in all of Europe, aiding Borussia Dortmund to an unbeaten home campaign in the UEFA Champions League in 2012-2013.

E to sam i ja čitao, tako oko 25k, pa reko da provjerim. Na švapskom "Südtribüne".
Jebe.

Südtribüne je izraz za bilo koju južnu tribinu, verovatno je ima svaki stadion... Ovu Borusijinu zovu ''die gelbe Wand'' iliti 'Žuti zid' po srpski.

Nisam znao to za Südtribüne da je univerzalno. Hvala :)

Sve najbolje prijatelju!

Slepi kad se ocekuje tvoj povratak na teren?

Nema više povratka brt, uživam u penziji

Što, jesi se nešto sjebo, povrijedio?
EDIT: Slijepi Retard se povrijedio, zvuči LOL

Koristi li neko meow chat?

Kako se zove ovo metalno čudo za cedjenje čibuljica?
I gde može da se kupi?