Prijava

Pa to ti pričam Boksere, to je što je, ko naši na svetskom prvenstvu, retko i loše...

Upravo. Podmiriš taman toliko da joj ne padne na pamet nešto drugo lolo
Za ostalo mani me se ženska glavo

Al nemam tegobe, 10 do 25 minuta mogu uvek da odradim...

Ma jasno. Al ja hoću nešto drugo, nešto divlje

Moj komšija urolog kaže ovako : posle tridesete preventivno dva puta godišnje po pola tablete Cijalisa, posle četrdesete dva puta godišnje po cela ko nema probleme sa pritiskom. Ko ima probleme sa pritiskom da se konsultuje sa lekarom opšte prakse. Preporučuje svima, imali probleme ili jok.

Podržavam....

i da prepričaš...za nas paćenike što nas moral jebe...

:CENZURISAN POST:

Oću brate. Očekuj reči kao što su krvav kurac, grčevi itd.
Pero, najjače da dejstvo traje po 6 meseci. Nelol brt

I odoh sad. Zbog jebene Vukajlije 2 godine kasnim svuda makar po 10 minuta. A bio sam tačan ko švajcarac jbg
Pišemo se včrs

Ne daj Bože šest meseci, pa zamisli da me pandur zaustavi u saobraćaju i kaže izađi iz auta ...

Brus brt pa nisam ni lagao ozbiljan sam skroz

Somaru kapiram totalno jer je najveci broj fejlova upravo kada se prvi put dohvatis sa nekom ribom jbg novo dupe nova koza drugi nacin svega a i ne znas sta da ocekujes em mozes biti bruka pijan(najcesci slucaj) pa ono sto da ne

Somaro jedino te ne kapiram sto si koji kurac rekao toj ribi da oces da popijes kapiram da je bolje da ne zna sta se desava?

Boho popi to govno taman da je od dzeline sperme ne vidim sta ti se moze desiti od jedne. Samo gledaj da jebes sto vise kad popijes da te ne bi bolela glava sutra od pritiska i nemoj da cirkas mnogo

Aman čoveče smrtno sam ozbiljan, ja ti zaista verujem, znaš da ne umem trolovati. Imam jednog burazera što je bio isti takav kao ti - u spandeksu izgledao kao anatomski model.

Ma vidi se odma da je dobar covek

kako se iskljuchuje urrad?

Mora stavis lonac onaj crveni sa belim tufnama na glavu trcis oko kokosinjca u kom ima 6 kokosaka i jedan petao i vices osusilisili ti se opanci 3,27 krugova brt

Ili iz struje

i jedno i drugo vec probao sam xd

Ovako, ja sam tokom prvog drugog seksa sa mojom sadasnjom devojkom hteo da se pokazem da sam vrsan jebac, i kao takav jebao sam prvo pola sata klasicno, svrsio, 5 minuta izblejao pa onda drugi put jebao 2 sata ali bukvalno, malo usporim na momente, nekad ga i izvadim celog, ali bilo je 2 sata kvalitetnog heftanja. Onda smo nakon toga pricali i zakljucili da nema potrebe da traje toliko nego nesto normalno, pola sata. Drug mi je zavaljao neke kamagre, kao uzmi brate do jaja je to, kurac palac. Sledeci seks dok sam uzimao kamagru (odma da kazem da nisam razmućivao u vodi, niti sam izbegavao alkohol niti je bio prazan stomak) mogu opisati ovako: sve mi je bilo isto, kurac na momente 100% tvrd na momente prosecno tvrd, nista mi ni manje ni vise ne treba da se napalim nego obicno, JEDINA STVAR je sto ti to govno ne da da svršiš. Jebem sat vremena a kao da jebem tudjim kurcem, dignut, tvrd, na ivici da se napnem da svršim ali jok. I na kraju svakako svršim ali mi treba više vremena. I to sam popio dva puta i ta dva puta je tako bilo. Devojka je bila u fazonu sta ti je sad, sto ti treba toliko da svrsis, koji ti je itd, i ja joj kazem, jbg gutao sam to da probam kako je. Ujutru kad smo ustali jebali smo se cetiri puta do podne, od cega sam jednom namerno svrsio za minut samo da joj dokazem da je do tog sranja.
Zakljucak:
Ako zelite da jebete duze pijte kamagru. Drugo nista necete postici. Moze i da se spusti na momente, recimo tokom menjanja poza, sve normalno kao i obicno samo neces moci da svrsis kad budes hteo nego ces odrati kurac dok se napnes da svrsis. Ja vise ne pijem to definitivno, hvala bogu pa mogu dugo da jebem i bez toga, ako nije oglavu moj savet ne pijte to govno. Pozz

P.S. Dovoljno je da vi i vasa partnerka popijete po casu crnog vina pre romanticne jebacine, i bicete raspolozeniji za seks, i bice lepše.

P.S. 2
desava se i meni da posle drugog treceg svrsavanja krenem cetvrti put u seks, pa ne mogu da svrsim, pa spadne u menjanju poza, pa nece da se digne, itd itd ali sve to resi sto kaze box jedna pljuga, lezanje 5 minuta, bleja i to, i kad se nakon toga opet digne i isprskas partnerku spermom po stomaku, tvoj mali peh od malopre se ponistava, staro pravilo seksa, amin

P.S. 3
sinoc od ponoci do danas do podne jebao sam otprilike 7-8 puta, picku vise ni na televizoru ne mogu da vidim