Prijava

Ma samo kreč. Ne može jeftinije.

Pseto ce da jebe, pa vi vidite!

Da li iko od vas imao problema sa nejebicom?
Mene to muči nekih 20 godina već.
Lazar, 21 god

Лазаре...само буди свој...ако се људима не свиђаш онакав какав си...терај их у пичку материну...

редакција Бравоу

https://www.youtube.com/watch?v=6z66xsNQU7g

Kristini bih zalepio tapete brt što da ne ima dečka degenerika jbg nema ko drugi deky dobar čovek jbg

e brate, sad sam video u novom sadu ima butik tapeta, jako povoljne su....mada predpostavljam da te ne zanima jer ti nije ni bio cilj da kupis nego si uvijeno rekla da ocekujes da ti ih neko da za dzabe.

pezose, da li imaju sajt? dub mi je isto to pomenuo.
očekujem da mi neko od manijaka uđe u gajbu? ahahha nikad. samo ne želim da me neko odere, kapiraš, da mi posao od 2 sata i 50e naplati 150, nisam škrta jebem vas.
a i ne mogu dezen lep da nađem, što je zapravo veći problem.. gledala sam na netu, u romi, onom confor nešto.. i sve neka govna.

ahahah, podjebavam samo kristina jer si trazila popust 500 dinara nekom ionako sirotom tapetaru
al to je to, bas sam danas slucajno video...tj ne bi nikad ni primetio radnju sa tapetama da je nisi spomenula, na bulevaru je....a ovo ''povoljne su'' sam isto lupio

Pezose jel mozes da mi zavrsis 8 metara kvadratnih tapeta za 1180 dinara?

mogu ja da ti zavrsim slicice za 1180

Laze olos kaze nema u romi a neki dan rekla da su joj preskupe u romi jbt jebala bi se za dinar

Evo kristina jos jedne ponude kupicu tapete i izlepicu ih ali da se ne bunis da ti lupim dva samara u razmaku od sat vremena plasim se dva odjednom da ti puknem popucace ti kondilomi

jebala bi se za dinar

to je ok

Pa ono i jeste jbg xd

http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=3177#post_3469536

ps,sirova ljutina iz tebe izbija +*

inace,kristina,kazes da si legenda vukajlije 2008.,nemoj tu pricati o lepljenju tapeta i kako si srela ortakinju iz srednje koja ima bebu...ostale legende sajta 2008. nas bacaju na pod od smejanja kad god kazu nesto carski i zapisujemo u ,,new text document,,

Imam pitanje. Koja je razlika između dva autora, Shomy23 i Шоми? Znam da je jedan pederčina i loš čovek i da sam se svađao s njim, a drugi je ok. Koji je ok od njih dvoje?

ух тешко питање