Prijava

Pa ok lična, red je bio, ovo ostalo je čisto izdrkavanje nad narodom, na kraju će smisliti da moraš dobnavljaš svakih godinu dana, imaš el.karticu za recepte, karticu za čekanje u domovima zdravlja, karticu za uplaćivanje participacije za lekove...i sijaset drugih čuda, pa će ispadne na kraju da zdr.osiguranje ipak nije "džabe".

Ako se uvode elektronske onda jebeno na ličnu su mogli sve da stave, nije li logičnije tako.

S tim što bi moralo da se izdeli da zdravstvene podatke mogu samo u bolnicama da čitaju, kazne i presude i kurce samo panduri etc.

Ali koliko znam tako nije ni u Evropi, a kamoli kod nas. Ovo najviše pričam jer mi mnogo ide na kurac da nosim šurnaest jebenih kartica.

Isplativije biti neprijavljen i ići u privatne ustanove.

Moze link do one slike
I miss you ispisano na papiru, sa semenom na istom.
Zahvaljujem

ko vodi pomazimo konje zvonka bogdana jbem li mu burek ahhahaha

jel zna neko od vas otkud kipranima ovolike pare?

znam njih troje koje sam upoznao nekad negdje, čak sam i jednu od njih ziogu danima mada to nema veze sa ovom pričom ali lijepo je spomenuti i sjetiti se, nego gledam ih na fejsu i stalno putuju nekuda

pogotovo u britaniju, odlaze tamo svako malo.

jel kipar pod britancima? :D

Joj boze i ti pitas svasta !!

kuratore, Makaronac i Armin vode konje.

ozbiljno? ja sam mislio da je tipa luks i još neko. do jaja je stranica juce sam skrolovao dva sata igrčio se u stolici... jel ima neka tema ovde ili je samo na fejzu?

Luks je ubacio kerove na stranicu.

hahaha alal mu vera za to

Ima li ko da zna talijanski ovde? Treba mi prevod za nekih 5 rečenica

Pošalji u PVT, učim ga 3 godine.

Ima li ko iskustva sa ovim đavolom?

http://www.sservis.rs/

Oću da nađem sezonski poso tokom leta (ceo jul, avg, sept), a nemam nigde vezu pa me interesuju iskustva ljudi koji su radili tako nešto. Radio bih šta god, od građevine i branja voća do slaganja robe na police i tih sranja. Hvala unapred, mili moji

edit: Ako znate ovako nekog da traži radnike tokom leta, javite se u pvt, pozz

Bilo bi pametno i da napises u kom gradu brt

Promaklo mi xD

Pančevo, BG

Ok javi se kada budes teo da radis

Nemoj ostale da demotivise ako neko ima neki posao, mozda je bolji

VOJVODA88
Ok javi se kada budes teo da radis

ozb?

Slepi ako tražiš nešto preko zadruge S servis zaobiđi, govna su velika