Разноразно питање

  1. Fala Bruse, MNJAH! :*

  2. Шта се дешава са овим сајтом? Посета све мања, а ради све усраније и усраније. Кликно на рифреш, отишо да вечерам, вратим се... страница се и даље отвара.

  3. Sajt štopa već danima. Meni se ne da ni u šta ulaziti osim u kladionicu. Jebote, ko da imam internet od 56kb...

  4. Jel Ujka Sima sto je deveti na slagalici, ovaj sa Vukajlije?

  5. Врло је могуће.

  6. Ako mu je Fejsbuk ime Ujka Sima, onda jeste, jer ga ja imam u prijateljima na Fejsu.

  7. kaizen je najavio apdejt sajta, čekamo da stigne. U međuvremenu pišite definicije, taj deo radi super, a nije velika gužva :)

  8. Zasto jebeni sajt radi kao da je hostovan na jebenom abakusu?
    Kad vec na svaka dva dana gledam kojekakva sranja od reklama koja mi izlecu ko zla iz pandorine kutije,nek bar odvoji deo para i uzme normalne servere u picku materinu.

  9. instaliraj add block, skloni sve reklame sa sajta, bude do jaja

  10. Sad ces verovatno biti banovan.

  11. Meni dosadno bez reklama...zavidim vam.

  12. Jel Ujka Sima sto je deveti na slagalici, ovaj sa Vukajlije?

    Deveti u Ligi Sovčića. Taj sam ... Problem ? :)))

  13. Jel ima neko dosta para na Texas Holdem pokeru na fejsbuku? Treba mi za jedan poslic..

  14. Dzankee
    Jel ima neko dosta para na Texas Holdem pokeru na fejsbuku? Treba mi za jedan poslic..

    definisi "dosta para"

  15. Dzankee
    Kolko imas?

    nem pojma,blokirana mi aplikacija :D

  16. treba mi jedno 500 miliona?

  17. jel moze neko da izgugla onaj plakat sa tadicem i klincem i onom loptom sto je po bilbordima?

  18. Ima to kod mog faksa u Cacku. Ako ne nadje niko, slikacu pa cu okaciti.

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.