Prijava

Стефане, јел теби Јаја Туре најбољи играч?

Ma jok. Ronaldo kralj.

Zašto imam osećaj da ću u bliskoj budućnosti dobiti PVT od Slobe? :)

lololololo, care :D!!!!

http://downloadyoutubevideo.org/ valja li što ovaj kurton za skidanje klipa sa jutjuba?

Zašto nolajferi spavaju?
Da li ste za to da, kada se prođe određena granica nolajfa, nolajferu ukloni hormon spavanja, a krevet proda kako bi se platila godišnja rata ktitor naloga?

Moze neko da mi linkuje temu za printskrin, glup sam ne znam gde je

Koje je svrha postojanja? :)

Ako ti kažemo, moraćemo da te ubijemo...

Pohovanje čvaraka.

Koje je svrha postojanja? :)

Ja od juce znam svoju svrhu... da Stefanu Kosticu objasnim da ne moze sebi toliko uzimati za pravo!

Slobo, ae okani me se. Spominješ me na svakoj temi, svakom komentaru, svakom postu. Stao si iza Care i blebećeš.

Ja znam da me ti voršipuješ na sebi svojstven i jako čudan način, da ne možeš da preživiš dan da ne spomeneš moje ime sa požudom u glasu, ali čoveče, dosta je... Get A Life...

stefane tvoje forsiranje 'ja sam awesome' fore jeste u neku ruku osvezenje ali ako se to forsira preti da bude zesce smaranje.

Gde je nestao Džimi? Nije moglo jedno vreme da se živi od njega, a sad ga nema nigde.

Trazio je da razmoduju valjda, a zasto, to ne znam.

Stao si iza Care i blebećeš.

Ja sa Carom nemam nikakve veze, samo pratim tvoj rad i mislim da je red da te neko upozori na tvoje ispade. Nemoj sad i mene da opstuzujes za urotu sa drugim autorima protiv tebe, razmisli malo o tome. Preispitaj svoja osjecanja o svemu ovome...

Da li postoji još neka nuklearna elektrana u Americi osim one springfildske od Mr. Bernsa koju je Homer Simpson spasao svojim dupetom?

Da! Ne! Ne znam! Čekaj... Da! :)