Prijava

@Стеванˇ
tukao si mater svoju?

ufff, dobra sisa u te Stevane

Zašto nas navodite na stresne situacije, moderatori?
Malopre sam otišao da proverim zašto je izvesni autor banovan, s obzirom na to da je razlog sadržao meni nerazumljivu, očito stranu reč.

http://i.imgur.com/GSCCWxM.png

Otišavši dakle na Wikipediju na dati pojam, naišao sam na niz neprikladnih, takoreći uznemirujućih slika, a zatim se duže vreme zadržao na datoj strani, zanemarujući svoje radne dnevne obaveze.
Zamolio bih vas da ubuduće to ne činite ili da makar u zagradi navedete značenje, kako bi stresne situacije bile izbegnute ili makar isplanirane.

Tvoje je pitanje, zašto te moderatori navode na stresne situacije?
Ako ti je pička uznemirujuća slika ti se obrati psihologu a ne moderatorima.

Ovo sto rece Kaunt ↑

Te labie, labije, labusi, jako uznemirujuća stvar, uznemiriš se, ne možeš prestati da gledaš od uznemirenosti.

Znam... bio je i ok poster, ali ipak je diskutabilna granica razdvojenosti kolena za ban, pa sam se poslužio sledećom računicom - ako je razmaknutost kolena bezgaćnice veća od odokativne dužine njene fibule, poster je neprikladan.

Ako ti je pička uznemirujuća slika ti se obrati psihologu a ne moderatorima.

Riho, ovim impliciraš da ovakvim slikama nisi uznemiren, onda mora biti da si hladnokrvan, tj. ne reaguješ.
Ne osuđujem te, nije to ništa strašno, čak je statistički ok, tako da nemaš brige.

Sad će Riha da ti kaže da si glup.

Zašto bih bio uznemiren pičkom. Ne pričaj gluposti.

Dilan Dog
Sad će Riha da ti kaže da si glup.

Dilane, zaista i posle trijumfa na kladionici potvrđuješ svoje prognozerske sposobnosti!
Doduše, kvota je bila baš niska :D

Labije, labije, pune behara šaljem ti pozdrav preko drugara.

Labijoooo
Labijoooo
Ko bi tebe ostavijooo
Labijooo jooooj
Rodni kraju moooj

Ganula nas je labija, ali ti to ne mereš razumijeti
EDIT: Ni Riha

Šizi Beograd, šizi Novi Sad
Tuzla, Sombor, Zagreb, Titograd
cijela Juga jedna labija

ПЕВАЈ ЛАБИЈО ЗЕМЉО ЈУНАКА

NE VOLIM TE ALIJA ZATO ŠTO SI LABIJA

Ganula nas je labija, ali ti to ne mereš razumijeti

Ti znaš...