Prijava

Znači moje pitanje je trivijalno i ne zaslužuje odgovor?

ПОСТЕР ВУКАЈЛИЈОМ НЕЋЕШ КАЧИТИ

Ovo je već trivijalan odgovor, očekivao sam ozbiljniji odnos moduratora na ovakvoj temi.

Sme li da se spomene Vučićevo ime u posteru?

slika voza i natpis "Vučić najavio brže pruge, vozovi će stajati na svaku treću stanicu".
Imao je preko sto pluseva pa se pitam što ste obrisali? Ne smem njegovo ime da spominjem u posterima ili šta?

Ja nisam obrisao, dakle nije politički brisano. To ti je neki od ovih opozicionara skinuo.

Sme li da se spomene Vučićevo ime u posteru?

Poželjno je u formi pohvale ili čestitanja.

Ne mogu ti reći, slabo sam aktivan na posterima.

Na temi za predlaganje postera piše da su pravila jednaka kao za definicije
Jel važi i ovo

2. Morate imati najmanje 3 meseca staža na Vukajliji
3. Morate imati najmanje 500 poena na definicijama
4. Predložena definicija mora biti starija od 24h

ili samo ova dva pravila

01. jedan poster dnevno!
02. ne može svoj!

Ako su pravila ista kao za def kako je Др. Туфер Шмрц -u dozvoljeno da predlaže postere kad očigledno nema 500 poena od def? Da li je on nečiji dupli pa se toleriše?

Mislim da je odgovor u činjenici da tu temu ne gleda ni jedan moderator, ali nisam sasvim siguran.

ja sam postavljao slicno pitanje kevi kada sam imao par godina.kako buraz sme napolje,a ja ne,jel zato sto ga vise volis?

Sanitarni čvor
ja sam postavljao slicno pitanje kevi kada sam imao par godina.kako buraz sme napolje,a ja ne,jel zato sto ga vise volis?

ne bih da ti rušim sneška, ali više voli tvog brata...

Ko mi je obrisao poster "Pazi s kime Savaš" nakon godinu dana i nakon 1700 poena u plusu??

Ja nisam. Vidi s ostalima.

nisam ni ja, vidi da nije gazda bio aktivan

Ne vidim zašto bi gazda brisao matore postere, posebno ako su u velikom plusu (a podrazumeva se da su matori samim tim vukli i puno lajkova).

STUDENT NIE ZAPALIO!

e jebiga Agilni, timski rad, prenosim odgovornost :)

A da, izvinjavam se.

U tom slučaju, nisam ja. Vidi sa Kurdom.

GDE JE ČAĐO? ŽIV LI JE?

TheWaveRider

ne bih da ti rušim sneška, ali više voli tvog brata...

ima sve da ih pobijem

koji mi šupak briše postove u usta ga jebem moderatorska