Prijava

Na temi za predlaganje STARIH defki za naslovnu - ima li efekta zajačati prethodni predlog, kao ono +1, ili nema - kad je predloženo, predloženo je?

Има смисла, што да не :)

Imam pitanje u vezi onog novog pravila na četu. Da li ti smeš da postaviš link bez http jer se tako neće embed-ovati na čet i da li tad ne važe ona pravila? I nije li onda najbolje rešenje isključiti embed na četu uopšte? Kaizene?

Можеш поставити линк на чету који није хотлинк.
Проблем су флеш апликације на мозилли који запуцају све живо и заузму пола стране чета. Препоручујем вам да користите неки други сајт са клиповима, типа вимео.
Док је хиперлинк, немам ништа против.
А ембедовање је кул због форума, јбг.

Fala na odgovoru. :)

I nije li onda najbolje rešenje isključiti embed na četu uopšte?

Ko pominje forum?

Знам да си написао везано за чет и свесно сам написала то за форум јер знам колико је каизен лењ да оправља нешто што се односи на цео сајт на само једном сегменту сајта :)

Imam pitanje u vezi onog novog pravila na četu.

У вези целера
У вези прутова
У вези палидрваца
У вези (нечега што се прибије, а онда привеже конопчићем)

"У вези мркава, нашао сам једну трулу"

У вези са + инструментал

"У вези са силовањем комшинице, ја ништа не знам"
"У вези са инструменталом, ја ништа не знам"
"У вези са дискографијом Драгане Мирковић, чупам русе косе"

У је, и ја сам сјебала са „везано за чет“ :) Треба „у вези са четом“, хфала.

Kad će Kajzo da popravi moj profil?

Milice, imal šta na belegiju?

Imam ja pitanje:
na temi za nove defke sam glasao pre sat vremena, međutim defka kanda neće proći, a ja sam u međuvremenu naišao na dojajnu defku koju bih predložio.
U čemu je caka: pa u tome što toj defki za pola sata ističe 24h od nastanka, a ja pre ponoći nemam više pravo ni glasa ni predlaganja, pa da pitam: da li je moguće da:
1. ili ja obrišem taj svoj glas i predložim ovu drugu defku?
2. ne obrišem glas i u ponoć predložim ovu defku a da ona uđe u konkurenciju sa par sati zakašnjenja?

Ne može jebiga..predloži je na staru temu pa ću je ja metiti ako kao skontam da je dobra. Mož tako?

evo ti pomoć industrial... pošto je moja definicija "problem", pošalji meni link (na pvt ili ovde), pa ću ja da je predložim, ionako slabo koristim svoj glas tamo.

@ frenki: aj može
@ aleksandar: e jbg ne može tako prošlo je 24h..

Шта има везе што је прошло 24h, ко јој јебе матер. Качи. Ако не'ш ти дај мени. Није нуклеарна физика да ће бити срање због малог закашњења. Каква правила, какве пичке материне. Она ако ваља иде на насловну, па да је од прекјуче.

Она ако ваља иде на насловну, па да је од прекјуче.

Da. Otišla je, ali ta se pravila moraju poštovati da ne bi bilo još više malverzacija na toj temi.

Dogovorili smo se industrijal i ja lako. Ne znam zašto ste se toliko uzbudili.

Не узбуђујем се ја, него ми дошло мало пиздарију да правим :)
Правила се наравно морају поштовати. Онај ко не поштује правила ЈЕ БАШ БЕЗВЕЗЕ!
Јел' тако Френки?

Zbog cega moderatori ne vode red na chetu, jel vide da se ova dva mentolca non stop reklamiraju tj svoje postere. Necu da kacim SS, vec resavajte stvar, ovo je preslo svaku meru!!!

Ko? Baguje mi čet, neće da mi otvori...

Stefan kostic i onaj medicius kako vec, stvarno je preterivanje sve ima granice. KONSTATACIJA: DOBRI SU ALI NISU OCENJENI, OCENITE IH, PUKO MI K VISE. ISKLJUCITE PROKLETE LINKOVE. morao sam caps, sad mi lakse!