Prijava

E sad, ovo se verovatno nece svideti ljudima jer je rigorozniji, a ne znam ni koliko je izvodljivo, ali 'ajde da predlozim. Napise se spisak reci tipa Fejzbuk, Ekrem, Facebook, ziljave picke (dosta ih je, zar ne?) etc. Tagovi. Svaka defka koja ima te reci se automatski prosledjuje moderatorima koji potvrdjuju brisanje. Ako je izvodljivo mozda bi bilo kul uraditi to jer je dosta tih sranja. M? 'Ajde popljujte, pa da idemo dalje.

Nahhhh..... Pu Pu pu!
Ne mora da znači da je svaka defka u kojoj se POMENE fejsbuk smeće :)

Zato bi islo moderatorima da se POTVRDI brisanje!

nije loš predlog, mada ti je onaj malopre bolji...
zašto? pa šta znam, to bi malo ubilo autora, tj slobodu njegovu, ako neko napiše kvalitetnu defku sa temom fejsa ja ću prvi da mu dam plus, bez obzira što ovde je to postalo izlizano kao i gsp i slične teme, uvek se s vremena na vreme iznedri neka nova britka misao.
a drugi problem je zamisli neko nije upućen, napiše defku, 50 puta klikne pošalji a nema mu defke među najnovijim...

Pa moglo bi da se ubaci sa desne strane ispod BRISEMO GLUPOSTI I SRANJA i to, zar ne? I zato ide prvo moderatorima.

Sad sam shvatio, strajo, ide samo kao obavještenje moderatoru da ima tu riječ u sebi i pita ga oće li da je obriše.... Ne da se odma' briše

u tom slučaju neće modovi da rade to, a i ne verujem da je to baš mali posao za kaizena

Било и укинуто. Тагови укинути негде почетком ове године.

Strajo, otkud znas da nece? Smanjuje im se posao realno. A za Kaizena pojma nemam, rekoh da ne znam ni da li je izvodljivo uopste.

Ok, pa pretpostavka s obzirom da često naglašavaju da su u gužvi pa zato. A evo peki ti dade odgovor iznad.

Uh, nisam znala. Nista onda, hvala.
A kad si tu, oni kurci Banovan i na forumu? I trajno banovan da se nekako obelezi?

Peki, nisu početkom ove, no prošle kolko se ja razumijem u medicinu :p

Јебига брате, слабо се разумем ја у економију. :)

Прошле, да...

Loše se pokazalo, skoro niko to nije koristio a i opterećivalo je server poprilično.