Prijava

Ovde mogu da se upišu svi koji vole EURO BLOK i žele da zajednički oborimo ovu vlast, jer je dozvolila da se isti PREBACI U BOSNU, i tako našu voljenu EURO BLOK tablu moramo da UVOZIMO. Ovde neka dignu glas svi oni koji smatraju da sve može da poskupi, i benzin i hleb i struja i voda, ALI DA EUROBLOK SA SADAŠNJIH 90 dinara treba vratiti na 60 dinara!
Uzeti ovom narodu EURO BLOK i cenu mu izjednačiti sa MILKOM, direktni je udarac na kućni budžet nas EURO BLOK PROŽDERAČA. Zamislite samo koliko će biti hendikepirana vaša deca i unučići, jer nećete imati para da im kupujete isti, a vi sami ste uživali i odrastali na njegovom ukusu , dok vam se u dečijim ustima topio i razmazivao svuda po odeći. Kakav strašan greh, kakav genocid nad ovim napaćenim narodom...
PRAVDA ZA EURO BLOK!

Пензионера за власника Такова !

Preselite se Ubosnu, ovdje euroblok po' marke, hihihihihihi :P

Čekaj malo, jel to znači da poskupljuje i Eurokrem?
Sad ga preteraše!!!

Preteraše mila moja natnat...REVOLUCIJA!

Е сад је доста! Има да гласам гласам за Вучића!

Pravda za subotički Pelinkovac!!!
Sad ga uvozimo iz Slovenije i košta duplo više!
/je l' RS u Bosni ili Federacija?/ ovo za euroblok?

u TREBINJE, Republika Srpska, ALI GA UVOZIMO KAO STRANI PROIZVOD!

Euro blok...:-)))

Ovo samo može da padne na pamet nekome ko je pojeo izuzetno mnogo marendi "vo vremja ono" kad je imalo šta da se jede u vojsci... Da nećeš i "Kremipan"?

Oraspoloži me sa ovom temom, majke mi! :-)

ПРАВДА ЗА ЕУРО БЛОК!!!

Па кошта 65 дин. бре. О.о

U Swisslion Slatkim kućama je jeftinije nego u prodavnicama.. A da su drsko podigli cene, jesu! PRAVDA ZA EURO BLOK!

U Trebinje? Pa što ne reče pre? Ti zaboravio da imamo vezu i direktnog dobavljača?

Asat će doneti po nabavnoj :)
Mene za ovim duša moja boli
http://vukajlija.com/zabava/posteri/47269 jebo mater i Đorđević kad ga prodade.

Код мене је до пре неких 10 дана свуда коштао 90 динџи, али сад је 65 дин, таман кад сам ја решила да НЕЋУ да им дајем толике паре. -,-

Ja u Federaciji nabavljam sve naše proizvode i onda ih vucam ovamo :)
Jedino kad mi dođu gosti iz Federacije i onda jedu štajaznam Medeno srce ili Jafu kažu
Jest kod vas ovo svježe...:)

Molim vas da širite PROVERENE informacije! Gde je još u gradu 60 dinara!?! Kod mene svuda 90!

hihihi, meni do trebinja po sata :))
euro blok, uh, ja uvek odvojim crni od belog dela, i to sam tako dobro usavršila :))