Prijava

Moguće je da već postoji tema, mrzi me da tražim sada, ali sve u svemu cilj je da napišete par ljudi koji su Vam idoli... Ne mora biti neko čije postere imate po celoj sobi, ceo život pratite... već jednostavno osobe iz javnog sveta ( poželjno ), koje gotivite. I par rečenica zašto je to tako, nemojte samo da sunete imena...

Evo da počnem ja:
1. Milorad Čavić - Zato što je naš najbolji plivač, a bavim se plivanjem već neko vreme....
2. Radomir Mihajlović Točak - Zato što je legenda... Bavim se malo gitarom.. ne kažem da mi ide ... al' volim da slušam dobre gitariste... nisam baš iz tog vremena, ali volim naš stari rok..
3. Robin Williams - Zato što je fantastičan glumac. Uvek se obradujem kad uhvatim njegov film na TV-u. Može dobro da odglumi i ozbiljan film i komediju...

Milka Canić jer nema ćilu

Не могу да кажем да сам икад имао праве идоле из света смртника. Било је, наравно, и има их још увек, људи којима сам се дивио, јер су ме нечим фасцинирали.

Имао сам фиктивне идоле, из света филма, књижевности и сл.

moja maaaaamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!1

edit: kad sam imala 12 god - madona...

Meni je Billy idol.Nemam idola,samo postoje neki ljudi koje cenim i kojima se divim zbog nekih stvari.Pod pojmom idola smatram nekog ko bi me kupio celokupnom licnoscu,dakle delima,karakterom,duhom...A,ne verujem da takav postoji.

1. Gabriel Omar Batistuta - jebena devetka koja je ubijala sve, lik je car najveći bio na terenu... još je slao pare mami :))
2. Nikola Tesla - šta reći o njemu a da se već ne zna? Sviđala mi se njegova filozofija i požrtvovanost, zarad nauke... Ponekad pomislim da je lik bio vanzemaljac, i da su ga roditelji našli u nekom srušenom letećem tanjiru u Smiljanima...
3. Brus Li - razbijač, faca, jebač keve, da je živ, arčio bi žestoko...

Pa piše lepo gore da ne mora biti neko ko Vas je osvojio.. Već neko koga jednostavno malo više gotivite od drugih..

Идоли су кул. Најхотија ми је ''зашто су данас девојке љуте?''.

Divac, Lenon, nekada i Madona, to od stvarnih bića, a od fiktivnih možda Melkijades (ne ovaj naš, nego onaj original)

Ne pravi sebi idola, niti kakva lika; Nemoj im se klanjati, niti im služiti.

Nisam nikada imao idole u pravom smislu te reči, ali dok sam igrao basket uzori su mi bili Sale Đorđević (ne treba objašnjavati) i Peđa Stojaković jer je uvek bio na mestu a vrhunski u svakom segmentu. Van toga, Đinđić mi je zanimljiv zbog intelekta i filozofije i poštujem ga kao ličnost, zatim opet Sale Đorđević jer je veliki čovek a imao sam priliku da ga upoznam. Impresioniram sam i Džordžom Karlinom. To je to otprilike, ima ih još ali oni su mi najinspirativniji.

Данкан, јер је фаца. И бурзум, али овај наш са сајта :)

http://vukajlija.com/posteri/samo-jedna-istina-je-70363.jpg?1297693331