Prijava

Da malo kontriram ovoj temi: http://vukajlija.com/forum/teme/20311?strana=1

Dakle, prvi autor s kojim ste uspostavili prijateljske odnose nakon što ste se registrovali na sajt, koji vam je pohvalio neku definiciju, koji vam je učinio bitisanje na ovom sajtu prijatnijim.

Da ne bude da samo mrzimo.

Kad sam se ja registrovao, nije bilo ni četa ni komentara, tako da nisam baš mogao da s nekim komuniciram. Davno je to bilo još davne 2007... u stvari, možda vi imate interesantnije priče. :)

Tasmanijski đavo, Insolent Defender, Dobra loša zla, Bora Drljača... od samog početka.
Šteta što svi slabo dolaze, za Boru pogotovo što ga nema...

i ja bi da overim ako se sa nekim gotivim na vuki to je natnat,goga i majav

Pisah vec tamo na "prvi autor kog ste zapamtili"- Vlatko, onda bio Vlajko (kume, mwa), i odma' za njim Dule345- mnogo smo se voleli, maltene od prvog dana.

prvi? pa opet ujka :)

Strajakg i do dana današnjeg gajim emocije prema njemu...<3

Lavender girl.Ali sa naloga koji sam imao prije 2 godine.

Zar već nema ovakva ili sasvim slična tema?

Баракуда, отворио си контру контре. :)) Контрираш теми која већ контрира једној теми.

Е, немам појма кога сам прво зготивио. Пошто ми ретко кад пође за руком да зготивим неког кога нисам упознао уживо, тек ми се касније то дешавало, па има 5-6 аутора које не знам, а готивим.

А у почетку... Шта знам, вероватно Вања, пошто сам њега првог упознао.

Мада, можда пре њега ЧеВу. Био ми је најнормалнији модератор, једини се није издркавао. Остали модови су били или зиљаве пичке, или комплексаши.

Zar već nema ovakva ili sasvim slična tema?

Има. :)

Остали модови су били или зиљаве пичке, или комплексаши.

Jebiga Dzimi profesionalna deformacija.
Edit Uuuu sad će me ban...

Damn... Nisam znao da ima. FAIL :D

Ja nemam nikoga, da li neko hoće da bude moj drug?Šmrc,šmrc...

Опуштено, бре, Баракуда, мојне се нервозираш. Све кул.