Prijava

Kad već spemujemo o filmovima 'ajde da se i ja pridružim. O kvltu prva dva suvišno je diskutovati, ali treći deo je postavio mnogo kontraverze. Da li je očajna gluma Sofije Kopole kao Korleoneove ćerke i odsustvo Roberta Duvala uticala na ostatak ekipe, ili je jednostavno Paćino ostario, ili pak je tema o korumpiranosti Vatikana išla malo ispred vremena.

Софија усрала мотку.

Samo je bilo previše tri filma na tu istu temu.
Prvi je OK, drugi je već razvodnjen, a treći je čista česmovača...

ili pak je tema o korumpiranosti Vatikana išla malo ispred vremena.

Ne

O kvltu prva dve suvišno je diskutovati

Ne

ali treći deo je postavio mnogo kontraverze

Da

Da li je očajna gluma Sofije Kopole kao Korleoneove ćerke

Da

i odsustvo Roberta Duvala

Da

uticala na ostatak ekipe

Ne znam

ili je jednostavno Paćino ostario

Ovo sigurno.

HEL JEA! DEKONSTRUKCIJA JEBE!

Sofija kurva jebe se sa rodjakom pa de to ima!!!

OSTAP BENDER JE KURD!?! MASALA!

Ma dobar je i treći. Ko jebe Sofiju realno.

Evo da citiram samog sebe! Hahaha

Otaku, pricaj mi o majci... :)

EDIT: Zar te ne mrzi da toliko citiras?

Pa realno, sto Rici B kaze, jebe je rodjak, realno.

Treći je, po meni, propast. Totalni kolaps. Prva dva dela su legendarna, a jedan od razloga je to što sve ostaje u porodici. A treći naduvan, ubačeni popovi, očajna Sofija, i Entoni onaj takođe...Razočarenje, ukratko.

Mada je meni ipak bolji Četvrti čovek kad ih Nikola Kojo sve pokida hedarama iz snajpa, koji je car e! Realno!

Šta fali Ostapu..? To je lik, a ne ko taj Korleone i oni njegovi...

Evo da citiram samog sebe! Hahaha

Otaku, pricaj mi o majci... :)

EDIT: Zar te ne mrzi da toliko citiras?

Eee, usavrsio sam se u tome. Prvo otkucam TATIC, pa onda drmnem "enter", pa strelicu nagore, pa otkucam CITAT. Lako! :D

Kojo je trebao da zameni andija garciju i da srpski vojnik jebe sofiju a ne njen rodjak...tad bi imalo vise smisla

U poređenju sa prva dva dela,kerin kurac.

Šta fali Ostapu..?

Nista ja nisam rekao za Ostapa. Moram da priznam i da pojma nemam koji je taj decko. Samo nisam znao da si to ti :)

Uzmi čitaj "Dvanaest stolica"(recimo da je to nešto najsmešnije što sam ikada pročitao) i znaćeš ko je Ostap. :-)

A "Kum"...ma ne valja... :-)

Kum je legendaran film pa iako su malo odstranili sa trećim delom. I ja da sam na njhovom mestu napravio bih treći deo (još malo keša nikad nije na odmet). :D Moramo malo da razmišljamo na komercijalniji način. :)

Реално, ни други део није сјајан као први. Трећи је дефинитивно срање. Направљен је на силу, да се узму паре на рачун славе прва два и то је то. И Кум није Кум без дон Вита. :)

Trebao je biti sniman i cetvrti dio kuma... Samo "na srecu" (nek' mi Bog oprosti za ovo) Mario Puzo je umro prije nego sto je poceo pisati cetvrti dio i on zbog toga nikad nije sniman... Ko zna kakav bi to bio kolaps... Zato cutite i zahvalite Bogu sto ima samo 3 dijela :)