Prijava

ја сам замишљала Цару да ће да дође намазан говнима и ћурећим перјем и да ће да се дере као кретен ЈА ЗИГОТАРИМ ЈА РАЗЧВАРУЈЕМ ПАНДАН ОБЈАСНИЈО и тако и би ололо

e da buxnomaniaka zamišljam kao da mesto lobanje ima džoint, eddia zamišljam kao nekog velikog tata bradu, dzankkeeja kao kuronju ipo, frenki delevra je krezav, lemejau kao da sikće na pandana, džimija kao prosvetitelja, i za kraj stefan kostić mi je isti boško sa sitija.

Ja članove nikad ne zamišljam, ali članice svakako.

и тако и би

OBJASNILI

ја чланове никад не замишљам, али чланице свакако.

Od zamišljanja nema selameta.

Aj prvo žene:
Vejvern - mislio sam da je viša i da ima smeđu kosu, kad ono, već je znam od ranije...
Storma - mislio sam da je mršavija, i nisam mislio da je crnka, nije toliko pričljiva uživo ali vjerujem da može mnogo da pojede...
CrnaBo - zamišljao sam je kao nekoga ko tuče Kaname-a, i nisam pogriješio, on je njen rob, ali ne tuče ga bičem u javnosti, i recimo da ima specifitschan govor...
KomPredah - mislio sam da je mala, kad ono još malo pa veća i od mene, i još je i pametna, ej...
Muluca - mislio sam da je niža i da ima brkove, kad sam je prvi put vidio nije bilo brkova... Nije toliko agresivna uživo, i ne priča toliko o astrologiji. Morao sam da je molim da mi vidi šta sam u podznaku, i onda je krenula da referiše :) I ne zna da gleda u dlan...
Katija - stvarno sam kontao da ona jebe... kad sam je upoznao skontao sam da ima i mozak, još živi u domu i jede u menzi, ne može biti normalnija od toga... I rekla mi je da moram i ja reći nešto fino o njoj, pa evo da kažem, katija je divna djevojka, i fizički, i u glavi :))
I likovi:
Musaši - nisam mislio ništa o njemu, upoznao sam ga prije nego što sam pustio korijene na sajtu, prejak lik, napravi izvalu ni od čega...
KanameTosen - neki zajebati jebač keve nafuran na Japance, u stvari je dobrica, samo se smješka, i ima tanku vlas, a za Japance sam zaboravio da ga pitam...
Bobi Braun - jednom sam pričao sa njim o postavljanju pločica, na četu, kad smo se našli na pivu pričali smo o svačemu, ljudina čoek...
Melkijadis - mislio sam da je neki smor, crnjak, i nije mi bilo jasno kako se Musaši druži sa njim, kad sam ga upoznao baš sam se gotivno iznenadio, sad ga gotivim više od Musašija :P
KBO! - gotivni Bosanac, u stvarnosti je još gotivniji, i nosi martinke, pa aj reci nešto loše o njemu...
StefanKostić - nafurani klinac, ne čini mi se nafuran, a jbg, nije baš ni klinac...
reme - neki tamo Beograđanin, u stvari on je Bgđanin, ali brđanin... Veseljak, ima bejbi fejs, još trenira MMA, zajebat lik, nea šta, za njega će tek da se čuje ;)) I stalno se smije... I ima gotivnu jašu...

eddia zamišljam kao nekog velikog tata bradu

Hahaha. Objasni, molim te. :)
Ne kapiram.

pogle' mene izostavio, dube sramoto :D

Tebe nisam zamišljao, vidio sam na fejsu kako izgledaš, Kristinice :))

pih.. damn facebook!

pih dube pročitah ti esej, koristiće mi :) al ovde niko mene ne zna, a možda vas nisam video patuljke :zloban smešak:

http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/200904/11049/medium_linda_hamilton_-_nuke_scene.jpg?1298241959

NE SIKĆIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII NA PANDANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Eddie

eddia zamišljam kao nekog velikog tata bradu

Ne kapiram.

KOntam da si velik čoek, da imaš gustu prosvetiteljsku bradu kojom golicaš ribe u krevetu i one stalno viču JU ARE TIKLING MI VIT JOR SILI BIARD lololololo

KOntam da si velik čoek, da imaš gustu prosvetiteljsku bradu kojom golicaš ribe u krevetu i one stalno viču JU ARE TIKLING MI VIT JOR SILI BIARD lololololo

HAHAHAHAHHAHAHA! E, stvarno si car(a).
Pa veliki jesam. Sto se tice brade, imam ovako nesto, samo krace. :)
http://www.losgatosobserver.com/los-gatos/article-images/2008/09/achilli01.jpg

LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO caro uvek me nasmeješ :)

E, Dube, drugarico moja, šta znači to "mislio sam da ona jebe" :)

Ja kontala Cara će povaliti konobaricu u Pabu i tako i bi, pade mu na kolena :)

lemajo vidiš da mačke oće da ih nahraniš :D