Prijava

Jebem vas nježne takve, ovde ste došli da izlijevate nježnost prema njemu, idite drkajte na pvt...

Gamby voli publiku, nista od prajvat drkanja :))

Pa evo, ima i publike koja bi ga gađala trulim jajima, a možda i tebe neki truli paradajz pogodi...

Bez KRASTAVAC necu ni da razgovaram! Obicni, ne kiseli!

Ma tebi ću da nabacim neki veeeliki, široki, sa puno onih resica...

JA volim Duba. Gambi je...nedefinisan.

E, zapamtiću ti ovo. :)

Gamby voli publiku, nista od prajvat drkanja :))

Jašta. :p

E, moj Dub, obecanje ludom radovanje :) Kakvo vreme doslo, zaradujes se i za kiseli:))

Gamby bre znam te u dusu!
(haha, napisah- dudu) :)

E, zapamtiću ti ovo. :)

ne moraš, podsetiću te :D

katija

CARO ČIME SI SE DROGIRAO :))))

NIČIME, IMAO SAM BORANIJU ZA RUČAK LO LO LO

Цара ко деда мраз, са све брадицом

ja članove uglavnom zamišljam kao one male žute mrave, one koje zgnječite prstom kad naiđete na njih. uglavnom ste bespolni, muško-žensko, nebitno. dosadni ste i ujutru, pre pranja zuba proverite pvt na vukajliji pa ponekog eventualno jutarnji zadah ošamuti. pretpostavljam da svi prdite ko prasići dok surfujete sajtom, većina vas pojede pokoju slinu, ne dopada mi se vaš miris kože. uglavnom ste retardirani i nezanimljivi, često i zlobni. ne znate šta ćete sa sobom. nesposobni ste za normalnu komunikaciju i primetno je odsustvo pravih tema za razgovor. niste u stanju da se družite predugo sa ljudima, ali osećate se usamljeno te visite ovde, ali pošto ste, jelte, nesposobni za normalan razgovor i druženje, formirate čopore užasno dosadnih mrava koji su napali veliko sočno govno puno trule dosade te ga raznosite okolo, komad po komad, ne znajući kuda idete ni zbog čega. forsirate neki čudan izotop sujete gde se postavljate potpuno zatvoreno kada su sveže ideje u pitanju, imate tendenciju da se držite svojih virtuelnih, neutemeljenih kasti koje postoje samo u glavama pojedinaca. ne perete noge redovno, a mnogi od vas imaju perut i usmrde se onako ružno, ne od sporta nego od sedenja. onaj ružan znoj, kao kad se uđe u recimo čitaonicu ili neku megabirokratsku postkomunističku ustanovu koja i dalje poštuje neke od osnovnih pravila nehigijene. Smrdite na jastuk ispod dupeta na sedištu vozača autobusa. pazuh vam je rošav sa nekim resicama, puhicama i pokojom gnojavom bubuljicom ili bradavičicom. nesposobni ste da volite. ne želite da živite. ne volite đevrek ni leblebije. svi do jednog nemate ispravne stavove po pitanju bilo čega, a što je još gore, niste neopredeljeni već mislite da ste pojedinačno, svako za sebe, najbolje obavešteni i najsuperjebeno u pravu.

takođe, svi mislite da sam ja najveći car na svetu.

eto, tako vas zamišljam.

Koji spam, slovo ti nolajfersko, jesi kod Jovičića na instrukcije išao?

ja mislim da je surovi najusamljeniji covek na svetu

Άφησέ με να έρθω μαζί σου

Ja sam Surovog zamišljao kao takvog ↑ , opravdano oštrih kriterijuma, nebolećivog, surovog i kritički potkovanog.

A onda sam video sliku. Nema bre šansone.

da se kladimo da je surovi carin dupli! :P ok, shvatili smo, kad porastete bicete bukovski! :)

Tekst u tekstu?

1.) Glazura:
ponekog eventualno jutarnji zadah ošamuti. pretpostavljam da svi prdite ko prasići većina vas pojede pokoju slinu, ne dopada mi se vaš miris kože. formirate čopore užasno dosadnih mrava koji su napali veliko sočno govno puno trule dosade te ga raznosite okolo, komad po komad, ne perete noge redovno, a mnogi od vas imaju perut i usmrde se onako ružno, ne od sporta nego od sedenja. onaj ružan znoj, kao kad se uđe u recimo čitaonicu ili neku megabirokratsku postkomunističku ustanovu koja i dalje poštuje neke od osnovnih pravila nehigijene. Smrdite na jastuk ispod dupeta na sedištu vozača autobusa. pazuh vam je rošav sa nekim resicama, puhicama i pokojom gnojavom bubuljicom ili bradavičicom.

2.) Poenta:
uglavnom ste bespolni, muško-žensko, nebitno. dosadni ste i ujutru, pre pranja zuba proverite pvt na vukajliji
uglavnom ste retardirani i nezanimljivi, često i zlobni. ne znate šta ćete sa sobom. nesposobni ste za normalnu komunikaciju i primetno je odsustvo pravih tema za razgovor. niste u stanju da se družite predugo sa ljudima, ali osećate se usamljeno te visite ovde, ali pošto ste, jelte, nesposobni za normalan razgovor i druženje, formirate čopore užasno dosadnih ne znajući kuda idete ni zbog čega. forsirate neki čudan izotop sujete gde se postavljate potpuno zatvoreno kada su sveže ideje u pitanju, imate tendenciju da se držite svojih virtuelnih, neutemeljenih kasti koje postoje samo u glavama pojedinaca. nesposobni ste da volite. ne želite da živite. svi do jednog nemate ispravne stavove po pitanju bilo čega, a što je još gore, niste neopredeljeni već mislite da ste pojedinačno, svako za sebe, najbolje obavešteni i najsuperjebeno u pravu.

Straja-Mirko Cvetkovic...

Ај мало да вратим тему на прави пут...

Фејзбукманијак-Замишљао га као неког лика који пада под утицај других,како би се доказао,и постао ''познат'' на сајту,а физички га замишљао као лика од метар и осамдес',кратко ошишаног,са раменима попут пилета.Зајебао се грдно,добар дечко скроз,само што је гребатор!Отворите тему да се скупе паре за шишање истог... (прц прц прц)
Џими-И сад кад видим његов аватар,прво помислим на чо'ека од 2 метра,плаве мало дуже косе,са чачкалицом у устима,како пише мрштећи се у монитор.Носи црне уске кожне панталоне,и кара му се оцртава.Кривац-Бата Кан Кан на аватару.У стварности колико сам скапирао,нормалан дечко,не воли превише да се експонира,и дефинитивно му се не оцртава кара! :D
Гамби-Повиши дечко,са брковима ко Карађорђе,нешто типа онај црни баја из 187,ако се сећате,само млитавији.Арогантан,не гаси цигаре...Нисмо нешто причали претерано на окупљању,али физички сушта супротност овога...Осим ако није послао неког ортака уместо њега. =)
Хугочавез-Делимично погодио,само сам му одузео једно 10 сантима...висине...
Тетка Дрол-Мислио да је женско,да има једно 30 банки...кад оно...
Урош-Видео слике,отприлике сам знао како изгледа,и пре тога због пар слика га замишљао као инспектор Геџета,некако ми имао такав облик фаце.Кул дечко,добар слушач,мало сам га удавио причом о фудбалу.. :D
Реме-Замишљао га као Ремца,пошто сам видео слике од овог,а он уствари дечачић...Добро се носио са пивом за своје године! =)
Нат-нат-Замишљао је плаву,са оном цртом природне косе на сред главе,која израња кроз фарбану косу.И да има једно 20 љета.Боју косе делимично погодио,нема ове црте,године,не.Распричао се,и она ме фино саслушала како блебећем о агенцији,и вероватно скапирала да не жели више нигде да путује кад види ко се све тиме бави. XD
Мессалина-Једно 15 кг дебљу,10 цм дуже косе,и са неким одвратним смехом.Срећа па се зајебах.Занимљива девојка...
Лемаја-Отрилике исто замишљао као што јесте,само што сам мислио да ће бити крештавија,да ће само она да се чује,итд..Вероватно и јесте,него смо били за различитим столовима.Фино ме прихватила и пружила руку,али није хтела моје кокице,због тога минус!
Минг-Отприлике погодио изглед,мислио да има дужу мало косу и да је смарач,али се зајебао.Тек кад сам дошао кући скапирао да он и Пајко после иду за Нову Пазову,и да су испали цареви што су се исцимали.
Војтек-Омашио лик тотално.Попричали,добар чо'ек...
Отаку-дао му 25 лета,и 20 цм више.Ок дечко,упражњава секс редовно.

То би било то ваљда,јебем ли га...
А да,отварача теме заборавих.Нисам га упознао,видех слику,али пре тога сам га замишљао како класичног лика из краја,који фура трешу од 400 динџи,пурња ко луд,дува по цео дан,и носи црне чарапе...Ето,и ту се зајебах...носи беле чарапе... :D

Lololo za svojih skoro 19 godina se dobro držim sa pivom.