Prijava

Никола, немој се више бламирати, 'леба ти. :)
Какав црни Лондон спомињете?!

http://www.examiner.com/images/blog/EXID15166/images/drunkkid.jpg
Izvini Nikola nisam te prepoznao .

PS. Izvinite ako je spem , morao sam :)))

Долазим чисто да видим да ли је немо стварно женско. И да платим Френкију пиво. И да, Џонтра, не брини се, спремићемо ти нешто да диваниш кад ти већ Милица брани да пијеш, лоло

Хахаха, екстра. :)

кад је то окупљање? И је л' Николи дозвољено да пије безалкохолно пиво (фазон и оно садржи неких 0.3, 0.4% алкохола)?

Evo zadnja sprdacina i necu vise keve mi :D
Dzoni nadam se da nema ljutnje ;)
http://vukajlija.com/ktitor-malog/296652

Reme, majku mu, pročitaj temu. Nećemo svakom posebno pisati kad je. I Nikola će piti sa mnom gusti sok i to smo apsolvirali.

Ne ljutim se ali nije smešno šokeru, pih, nemojte da sudite meni po godinama i debilima koji su moji vršnjaci, stvarno nemam nikakve veze sa njima.

Ко још каже "конзерва пива"?

Ja kažem, i sjetim se da je limenka tek kad je ispraznim.

Nikola96, a jel se sjećaš kako Bađo pogodi prečku u finalu protiv Brazila?Eeee, siroti Mali Buda...Ja bih da dođeš, popićemo i po ljutu ako voliš.

Ej da, ja imam nekoliko litara rakije, ima da se ušikamo ko majke :))

Hahahahhahahahahhahaah! xD Aaaa! One su ribetine Frenki! :DD

Dobre ribe bre, maloletne ali svejedno nisu nigde zavedene. Jeftine k'o rumunski pirinač.

Nego, vidite da je Džoni zreo. Ja biH se već pet puta iznervirao i napsov'o vam se milosne mame da me toliko jebete. Ozbiljan sam. Mršte od Džonija.

Ma Frenki navikao sam ja na ovakvo pljuvanje, svaki dan dobijam od retarda iz moje škole, nemam ja džabe porodicu koja je najveći trener živaca. :D

Nikola, imaš od mene 3 čepa rakije, a ostalo kad drugi ne gledaju :)) ja sam se odvaljivao već u 13. i šta mi fali ;))

Nije da me ne vole, nego ličim na odraslog čoveka Vejv, Dube ja sam moju prvu rakicu pocepao u 4. razredu na ekskurziji.

Ej da, ja imam nekoliko litara rakije, ima da se ušikamo ko majke :))

Ту ракију следећи пут у БГ да донесеш. Забодемо се негде и циркамо. Само да отопли мало.

ЕДИТ: а и не мора јебо га ја, не мож ти буде хладно кад је ракија ту. Греје и душу и срце.

Ти бих се онда не мешај :р
Не, Николице, све кул, капирам ја тебе и да си крупан и да волиш попит, загаламит, али нећеш пити. И јеси рекао родитељима где идеш и с ким? Ово те питам озбиљно, не зајебавам се. Знаш да ће ту бити 20 непознатих људи по 10 година старијих од тебе.

Bez zaebavanija, muluca je u pravu, stvarno... mulka, jel voliš ti rakiju kad se malo zamedi, a?
PJAF: reme, biće rakije za tebe, idući put ;))

Је л' смеш да причаш са непознатима?

То бре Дубе! Чим прије дођи у БГ. А ако не дођеш, пошаљи ракију. :))