Prijava

Ај признај да причаш људима како живиш у Београду xD

Pa da, kad god pricam sa nekim brdjaninom poput tebe. Inace sa beogradjanima naravno da kazem da sam iz becmena, to je nesto sto sam sam podelio sa ljudima odavde jer ne vidim razlog za sramotu a tek ne vidim poentu pokusaja prozivanja mene zbog necega sto sam rado kazem. Ba

ROMANIJA SEJO ROMANIJA SESTRICE
ROMANIJA SEJO MILA RAZGOVORA NEMA

PROĐE PAVLE IVO PROĐE PAVLE IVANE
PROĐE PAVLE BRATE IVO PA JE RAZGOVARA

Da nije vukajlije ne bih nikoga nasmejao i moja misija ne bi bila uspesna.

Израз "још један дупли" бих и даље сматрао једносмисленим и строго кафанским.
И не би била тако нека чуда и не би били тако неки људи, да није било Вукајлије.

Ne znam na sta mislis turgenjev?

Da nije bilo vukajlije ne bih dobio skoliozu

Da nije bilo vukajlije ne bih verovao ljudima da postoje tako dokoni ljudi da oko 16 sati provedu za računarom na nekom sajtu ili forumu, uvek sam mislio to je cirka 2 sata nedeljno, ali ceo dan... I to svaki dan... I tipa ne budu aktivni tri dana, to su odmah rečenice tipa jaoj imao sam svadbu ili išao na more pojma nemam, prosto pravda se gde je bio, kao da mora biti uvek ovde.
Ima dosta takvih, evo svi sa ove strane i prošle izuzev Turgenjeva, dakle mislim na pseta, dionizija boksera jebača rusa gonza nemam pojma.
Daleko od toga da su likovi loši kao ljudi, ali brate mnogo je to bačenog vremena ovde...

Da i tebe zaboravih

Do jaja, još jedan duplak.

Nije bre dupli to je onaj degenko krajsler

Pa kako onda nije dupli Pseto jebo ga ti?

Tehnicki jeste, ali nije dupli u smislu da se ne zna ko je ili da je bar pokusao da sakrije ko je valjda je rekao da je on krajsler cim se pojavio sa ovog naloga ili kako vec na to sam mislio

A jebaj ga, nisam znao da se odmah otkrio.

Pa kako onda nije dupli Pseto jebo ga ti?

Hahaha pa tako kad gledas si u pravu

Lolčina jebena lepi pa ti si pisao oproštajno pismo ovde i zahvalnicu haha