Prijava

Гамби, то је програмерска фора, да пружиш кориснику што више опција и срања да се занима, да му одржаваш пажњу, па макар те ствари биле потпуно бесмислене. Сортирање је врло једноставно одрадити, а значи. Знаш и сам колико је значило све оно сортирање на старој верзији. Не знаш због чега, ал се осећаш испуњено! http://i53.tinypic.com/2yjvxps.png
Иначе, тотално сам за предлог, треба и Јеричо негде и по нечему да буде добро рангиран, можда бисмо га се онда отарасили.

Fenseraj, ali ljudi zele, daj narodu 'leba, igara i rangiranja "prvi medju prosecnima".

Реално, не би било добро, сви би сортовали по просеку, и они са високим просеком би само добијали све више и више поена... Ту и себе убрајам.

Obratiti se ljudima koji vode Conquiztador. Oni su smislili dobar sistem za rangiranje. Nije sramota pitati, sramota je ukrasti, itd.

Ма као да је битан систем за рангирање, није ово браузер игрица.

Пеки, па?

Шта "па"? Па покушавам да кажем да је просек тотално нерелевантан.

А тек плусеви нису, али се раниграмо ипак по томе, и?

А тек плусеви нису, али се раниграмо ипак по томе, и?

Како коме, мени ни плусеви нису релевантни. Једини начин да проценим неког аутора је да му прочитам бар 75% дефиниција.

Сортирање је врло једноставно одрадити

Сортирање је највећи програмерски проблем тако да не шири лажи малдим форумашима.

Posle dugotrajne i iscrpne odbrane ove ideje shvatam da bi ovo rangiranje bilo katastrofalno jer bi se pozicije svih autora menjale posle svake nove definicije koju neko objavi. Zato, protiv.

Како коме

Тако је, зато немој минирати предлог онима којима би значило, ако је теби већ ни из џепа ни у џеп. Што се тиче масовног плусирања прворангираних, све су то заостале заслуге, тако да не видим ту неку нерегуларност. Дешавало се да ставите неку трол, лошу дефиницију на насловну па оде у минус, што значи да људи нису баш толике овце конформистичке, неће сигурно позитивно одреаговати на неку очигледну говнурду. Хоћу рећи да то што се заради понешто и на имиџ, то је исто заслужено, колико и сва дела ван лика.

Тако је, зато немој минирати предлог онима којима би значило, ако је теби већ ни из џепа ни у џеп. Што се тиче масовног плусирања прворангираних, све су то заостале заслуге, тако да не видим ту неку нерегуларност. Дешавало се да ставите неку трол, лошу дефиницију на насловну па оде у минус, што значи да људи нису баш толике овце конформистичке, неће сигурно позитивно одреаговати на неку очигледну говнурду. Хоћу рећи да то што се заради понешто и на имиџ, то је исто заслужено, колико и сва дела ван лика.

Ма опет долазимо до тога да се све своди на то да би овај предлог неколицини донео неке поене. Једноставно не сматрам да је толико битно да неки добију гомилу неких "сумњивих" гласова.

Ајде рецимо да претподставимо да Каизен то направи, и да логично, постоји граница да би се нашао на тој листи, рецимо, да имаш 50 или 100 дефиниција, небитно. Ти и ја имамо прилично велике просеке, и били би високо на листи, у рангу аутора који, руку на срце, пишу далеко боље од нас. Фора је у томе што би људи, осећам, схватали то превише релевантном листом, у фазону, највећи просек, најбољи аутор.

Овако сви знамо ко су најбољи аутори, а ко пише много али просечно.

Самхаин

Пих, могу мислити колико њих би кренуло да брише лошије дефиниције како би набили просек. И постоји много њих који имају пар деф., а од тога нпр. једну на насловној и то им набије "популарност". Мислим, мене заболе.

Па људи су то увек радили, какво год да је рангирање у питању, и треба да раде, да повећају мало самокритичност и сами обришу своја говна.

Ма опет долазимо до тога да се све своди на то да би овај предлог неколицини донео неке поене. Једноставно не сматрам да је толико битно да неки добију гомилу неких "сумњивих" гласова.

Добиће их на овај или онај начин, небитно. Мислим, ако неко ово све гледа кроз поене.

Каква граница да се нађеш на листи, шта причаш? Само да се рангирају сви постојећи аутори и то је то. Да, на врху би био неки налог са 2 дефиниције од којих је једна била на насловној. Ал шта фали, сигурно је вредна бар читања, не мора и позитивне оцене да буде.

Шта се ти бринеш око тога како ће ко да схвати? Поента је да корисник има што више опција и то је то. За чега ће да му служе, његова ствар. Али ако је просек већ истакнут на профилу, зашто се не бисмо рангирали и по томе? Мислим, сконтала сам те зашто мислиш да не треба, не мораш поново писати :)

И, чињеница је да овде неколико стварно јако добрих аутора пише врло квалитетно, али ретко, и да је просек код њих врло меродаван.

Каква ти је то реченица 'знамо сви'? :)) Знамо ти и ја, и још 100 активних људи, о таквим стварима говори у своје име :)

Јао Милице што волим кад му увалиш курац овако аргументима, па не морам да одговарам. :)

Сад идем да спавам.

Da pitam nesto, da li Kajz uopste gleda ove predloge?

sofist

Da pitam nesto, da li Kajz uopste gleda ove predloge?

Шта тебе то брига? Оће ли ти њива родити боље ако добијеш ту информацију.

Pitam da ne bih kopao za dzabe.

protiv.
(al volim kokos)

Zakljucavaj temu, merci je rekla protiv! : )