Prijava

Ocigledno jesam jbg ali ajde da te proverim jednim blic pitanjem: koji poznati nba kosarkas africkog porekla je studirao u majdanpeku?

koji poznati nba kosarkas africkog porekla je studirao u majdanpeku?

Mnogo se bolje razumem u fudbal nego u košarku, pa sam tamo i postavljao pitanja vezana za fudbal, a vezano za ovo pitanje za basket ne bi me čudilo da se sprdaš?!

Pa sprda te, svi koji rade u rudniku majdanpek su crnci, kapiraš.

Ne sprdam se, da si pratio temu kao sto tvrdis znao bi odg.

U sportskom kvizu to pitanje je bilo aktivno na 30 strana bar.

Iskreno, nisam u kontinuitetu sve to pratio, ne logujem se svaki dan...

Znaci lazes jbg

Znaci lazes jbg

Ne. Sećam se da sam postavio pitanje ko je po Castrol-ovom indeksu bio najkorisniji igrač na Mondijalu u Brazilu, i kao pomoć sam naveo da je lik Nemac i ti si izredjao skoro ceo njihov sastav, a nisi naveo Tonija Krosa što je bio tačan odgovor, pa si i sam počeo da se smeješ u fazonu kako si njega propustio da navedeš...

Ahaaaaaa, sad te se secam! Ti si onaj mali plavi milojicin

Ahaaaaaa, sad te se secam! Ti si onaj mali plavi milojicin

Zar opet misliš da lažem? P.S. Bila je ona rasprava na temi za filmove vezana za film ''Drive'', tu sam isto bio. Valjda se toga sećaš...

Ne ovoga gore za krosa se secam al nisam znao da si ti. A ovo za drajv nemam pojma na toj temi se sprdam samo

Oce neko kupi bracni krevet, skoro nekoroscen, tamno braon je sve osim dela za lezanje koji je krem(valjda los sam sa bojama). Krevet je odlican sto posto zato mi i zao da ga bacim dacu ga vrlo povoljno i prevoz ja organizujem ako je bg

Prodajem
iphone 5s -200e
Samsung j5 (potpuno nov) - 180e
Samsung core 2 (potpuno nov) - 90e
Samsung jos neki nzm tacno koji -50e
Sergio Tachini trenerku (polovnu original)
Nike trenerku (novu fejk)

U istom postu prodavati telefone "original" i trenerke (fejk) je pregenijalno.

Tačno da uz njih daješ i 200 evra pride, neće ti se javiti niko.

Prodajem sportsku opremu i dodatke ishrani za sve sportiste i one koji se tako osecaju. Prodavnica je u Novom Sadu, ali isporucujemo po Srbiji.
Celokupnu ponudu i cene mozete pogledati na
http://sportagram.rs/

Podržavam mlade preduzetnike.

Mogao si neki popust da daš ljudima.

Jbg, vec je snizeno kolko moze

Jesi ti onaj sa noktima leba ti?

Ne jbg to je Hladan krompjer