Prijava

Koja je poenta? U odnosu na Call of Duty je golo govno, ili ja ne kapiram poentu?

Pa,poente nema...Igra je njesra

'Bem li ga.
Ideš i ubijaš Amere/Japance.

Pa fora je da se igra u Multiplayeru i da se organizuje, jer ne moze jedan lik da ubije 10 ko u CoDu ili Kanteru. Mi smo igrali u lanu i super je kad se igra tipa 5v5 ili jos vise.

uuu korleone, razlicita je igrica skroz. poenta je da je ova igrica namenjena multiplejeru, nije kao call of duty.
odlicna je ako imas dosta ljudi da igras, posto figurise i svakakva taktika tu + razlicite metode da ubijes protivnika.
nesto kao kanter.

Ma koji kanter, to je sranje, CoD i BF su 100x bolji od kantera, koji moras da igras po cele dane da bi znao, igra se robotski, samo na reflekse, dok se CoD i BF igraju na taktiku i instinkt, prirodnije su igre, ja sam na primer igrao CoD4 na netu sa onima sto razbijaju, i to tek kad sam poceo da igram i rasturao sam, dok kanter nemam pojma.

Ma ni u Call of duty-ju nema puno taktike,koliko se meni cini.Igrao sam CoD 4 i nakon sat vremena sam odustao,jer kad sam igrao 9 na 9 u 90 % slucajeva sam ginuo od bombi,mnogo mi je bilo haoticno.Ipak su najbolje multiplayer pucacine iz serijala Battlefield...

Ok. Hvala svima. Predpostavljao sam da je u multiplejer varijanti mnogo bolji doživljaj, jer ovako mi je smorčina teška. Trčim kao budala 6km i onda me neki tamo batica skenja iz aviona. Držim se ja COD :)

@Posmatrac Ako nisi igrao CoD4 super u prvih sat vremena, onda to nije za tebe. Jednostavno je takva igra, ili znas ili ne znas, ne mozes puno da se popravis ako igras duze, kao u kanteru na primer. A za bombe se naucis da izbegavas. Mada ima ljudi, kao ja na primer, koji su bombama tako precizni i vesti da ubiju po 2-3 coveka/bombi.

@LUDI CAK Potpuno si u pravu,i moze se reci da sam zbog takvih k'o sto si ti(ubiju po 2-3 coveka/bombi) odustao od igre :) Ipak se ja drzim Bad Company 2 i cepam...
A sto se kantera tice na njega sam bio nalozen pre neke 2,3 godine,dok nisam otkrio bas Call of Duty i Battlefield.Od tada mi je kanter nezamisliv...

E to sam igrao, nije lose, mada mi se nije puno svidelo. Mada ostaje da se vidi kakav je u multiju.

Pa ja samo multiplayer cepam...Dosta je dobar i sto je najvaznije,zahteva dosta taktike...

Jel moze crackovana verzija multi ili mi treba original?

Ja imam original,tako da ne bih znao....

E jebiga, mada mislim da mora original, ili bi me vec drug pitao da igramo online.

BF1942 sam i ja smatrao listim sranjem kad sam igrao sa društvom u LAN u igraoni. Ali bilo nas je samo 6, 7...a kad sam uzeo da igram online (kad je igra još bila aktuelna), samo rekoh AU JEBOTE. pravu čar Battlefielda ćes osetiti tek u tim mečevima sa 64 igrača
a to

Trčim kao budala 6km i onda me neki tamo batica skenja iz aviona

, pa ti nemoj da trčiš preko njiva gde te svi vide. BC2 je bio dobar jedno vreme, (iskreno ja ga još igram) ali čiteri sve uništiše. Naravno treba original, tek su sada krekovali BF2. E BF2 je bio do jaja, i taman sam se ponadao da će BF3 biti zaista pravi naslednik BF3, kad videh da već postoje čitovi da se kupe, gadno se razočarah. Naravučenije: EA će saraniti DICE i BF uzimajući pare, što od čitova, što od igre, od glupih debelih klinaca. Kad već uništavaju uveliko BioWare, što ne bi i Dice. CoD je bio do jaja do četvorke (kec i dovjka rulz), ovo ostalo je takođe za pomenute debele glupe američe klince.