Prijava

Ne znam kako se zove, to je bilo 2006e a igrica je i tad bila matora. Koliko se secam, vozis neki svemirski lovac u Han Solo fazonu.

Od 13h do 10h sledeceg jutra... Posle trodnevnog kampovanja, opijanja i nespavanja.

Igrao igricu 28 sati???
Jel primao infuziju posle?

Igrao sam ja menadžera duže, znatno duže...

Drugar je svojevremeno igrao Tomb Rajdera od kako nabavi novog pa dok ga ne pređe. Srećom ostarismo. :)

Oko 20 sati, otprilike.

Ali to kad ne spavam po 3 dana.

Inače nemam neko pravilo za spavanje. Jutros sam leg'o u 10, a probudio se pre 2 sata.

Mislio sam da ću spavati do 10 uveče... Kad ono međutim.

Mora da me je probudila želja da pratim Borac u velikom derbiju protiv Javora iz Ivanjice!

Kraj naše Morave, zastave vijore
i one govore, sisaj ga Javore!

do sledećeg dela Tomb Raidera :)

Uvek ostaje nada da se ta igra neće praviti više. :)

Tulume toliko znaš lupati gluposti da te treba držati na kofeinu i naposimu čitav dan. Garant si dosadan ko kurac dok spavaš, ako me razumeš... :)

Da ne oftopikujem ili kako se to kaže:

Kada spavam više od 6 sati dnevno toliko sam srećan i pun energije da ne znam šta ću od sebe. Jebeni insomničar.

Frenki, zovi me noćas u 5, INSOMNIJA!

Inače, 1:1 je trenutno u velikom derbiju. Borac uspešno odoleva pokušajima hrabrih igrača Javora da pređu centar, lololo.

A i treba mi 0-2.

Од 11 навече, до пола 5 поподне, што ће рећи, 17 и по сати. Из чиста мира, нисам ни био уморан, само је било лето, па ми се није устајало.

E sad je pitanje opasno spavanje, znači REM faze i ta govna ili može i mala buđenja po petnaest minuta ali ostanak u krevetu i onda nastavljanje dremanja?

Borac je izdržao pred hrabrim naletima visprenih centarfora Javora!

Još samo Tvente i Siti, koji su me do sad jebali nebrojano puta.

Ali znate šta, gospodo Sitiđani? Jebem i ja!

Ја спаковала 15 сати једном, кад сам се вратила с екскурзије.

Niški vojni aerodrom leta gospodnjeg 1988. Legao i spavao od 7 ujutu, do 8 ujutru sledećeg dana. Oko 25 sati. Samo dvaput ustajao da pišam. Drugari iz čete su mislili da sam u komi.
Sad mogu najviše 6 sati da spavam...

10 sati je normala.. 15tak sati rekord, cijenim... a kad sam bio bebom malom, spavalo sam po dosta vise

Једном у животу 13 сати. Девет ми је превише.

Jednom oko 36 sati, dvije noci i jedan dan.
Budili me posle jedno 20 sati da vide jesam li ziva.
Prije toga radila par mjeseci dva posla, puno radno vrijeme, bez dana odmora, spavala u prosjeku po 3-4 sata dnevno, pa me stiglo.

kada sam dosao sa ekskurzije...od 05-22.keva mislila da sam umro,pa kada je skontala da nisam,onda je mislila da sam se nedelju dana u grckoj drogirao.

moj deda je zaspao i evo ima vec 28 godina kako spava

Jednom oko 36 sati, dvije noci i jedan dan.

Imamo pobednika, moze da se zakljuca tema.

Не памтим да сам нешто много некад спавао, типа цео дан. Јако мрзим кад прође 12 а ја сам још у кревету, па макар легао и у 7 ујутру.
Ретко кад сам испаван, уопште.