Prijava

Rasni
Djoković pratio svoj omiljeni klub.

:ИНСЕРТ ОНАЈ ПОСТЕР ЂОКОВИЋА У 27 РАЗЛИЧИТИХ ДРЕСОВА:

Zar je iko stvarno mislio da truli siti moze da prodje u finale?

Pls nemojte zvati Atletiko "jorgandzije" je preglupo jbt, sta je to, neko ko prodaje jorgane ili mozda jorgovane? Pederski zvuci u svakom slucaju. Bolje da Barselonu zovu jorgovandzije ili mlekadzije, jastucnice, presvlake, svileni, stakleni ili nesto tako mekano u stilu njihove igre

During their history the club has been known by a number of nicknames, including Los Colchoneros ("The Mattress Makers"), due to their first team stripes being the same colours as old-fashioned mattresses.

Ljudi zdravi pravi imaju crveno bele dresove i seljacine spanske to povezu sa jorganima (wtf?!??!?!) i prozovu ih jorgandzije. Evo usracu se

Бане дебели
Pls nemojte zvati Atletiko "jorgandzije" je preglupo jbt, sta je to, neko ko prodaje jorgane ili mozda jorgovane? Pederski zvuci u svakom slucaju. Bolje da Barselonu zovu jorgovandzije ili mlekadzije, jastucnice, presvlake, svileni, stakleni ili nesto tako mekano u stilu njihove igre

Prve dresove su pravili od jorganskih plahti. Tek kasnije dobijaju od Sanderlenda kontingent dresova i postaju crveno-beli. Predsednik Sanderlenda se bavio proizvodnjom jorgana kao i predsednik Njukasla zato se njihov derbi naziva jorgandžijski. Nemoj biti noob više pls

jebiga cigane nema lajk na ovo dao bih ti

:ИНСЕРТ ОНАЈ ПОСТЕР ЂОКОВИЋА У 27 РАЗЛИЧИТИХ ДРЕСОВА:

Taj poster sam ja napravio.

jel prenosi RTS ovo?

И ја им дајем веће шансе. А и више су заслужили, јер су избацили Барсу и Бајерн (иако су помало срећно избегли разбијање у Минхену). Реал је имао много лак пут до финала, одиграли отприлике једну добру утакмицу у читавој нокаут фази.

Real Madrid: Navas – Karvahal, Pepe, Ramos, Marselo – Kasemiro, Kros, Modrić – Bejl, Ronaldo, Benzema.

Atletiko Madrid: Oblak – Huanfran, Savić, Godin, Luis Felipe – Gabi, Augusto, Saul, Koke – Grizman, Tores.

Milijardu evra protiv pola milijarde evra.

1:0 za atletiko je tacan rez utakmice ove pozz

jel mi mozes doneti malo danasnjeg pecenja?

Напред Кристијано.

Mogu brt ako mene pitas ostalo pola praseta svi jagnje jeli

Idemo Real, Ronaldo zabada 2 gola