Prijava

Ne, to ti radiš.

Који си ти геније!

Који си ти геније!

Laskaš mi. :)

Ja samo da se pohvalim da sam znao ko je otvorio temu čim sam video naslov.

A sad da pročitam o čemu se ovde radi.

'Ajde, tapšite jedan drugog po ramenu još malo: "Kakav si genije, faco, imaš ogroman kurac!" :tapš-tapš:

-_-

Lolo, sad si i ljubomoran. :p

Prvo, i ovo ti ne kažem maliciozno, mislim da si izabrao pogrešan sajt za ovakvu temu(i teme) jer je ekipa ovde previše nadrkana za neku priču ovog tipa.

Drugo, nije mi jasno za šta od ovih stvari o kojima pričaš kao problem vidiš SRBIJU?

Razumeo bih da se žališ na nedostatak novca... Ali ti se žališ(ako sam dobro shvatio, preleteo sam preko teksta) na zombi-ovca-štagod mentalitet, koji nije naš, nego globalni problem.

Pa dobro, jeste glupost globalni problem (mislim da sam to već spomenuo u nekom postu na prvoj strani), ali ja sam pristalica one floskule: "Misli globalno, deluj lokalno". :)

A društvo na forumu je... personifikacija onih kojima se obraćam u prvom postu.

Ja mislim da bi i Jovičića mrzelo ovoliko da kuca dan za danom. Doter je u pravu. A i nije mi jasna poenta ove teme. U suštini ista kao ona sa čipsom napunjenim do trećine samo si malo izmenio tekst.

Pa poenta je da smuva emo cave, samo ovde nema emo cava. To je problem.

Pa dobro, jeste glupost globalni problem (mislim da sam to već spomenuo u nekom postu na prvoj strani), ali ja sam pristalica one floskule: "Misli globalno, deluj lokalno". :)

To je sve lepo, ali kao što neko napisa već, šta jedna osoba može da promeni? Ne možeš ni ti, ni ja, a čak ni Tulum(iako on jebe) da izvršimo transplantaciju mozga na većini populacije. Ćutiš, trpiš, okružiš se ljudima koji razmišljaju, i to je to.

mrsko me da citam sve, ali drago mi je da napokon postoji tema na kojoj mogu da okacim ovu pesmu
http://www.youtube.com/watch?v=fvTMeEazOaI
@Valsinarb90, ti bas volis da izmisljas toplu vodu

Doter je u pravu.

Geez...
Ok, počinjem da sumnjam u svoju superiornu nepogrešivu inteligenciju. Da li neko može da mi OBJASNI šta je En_Dotter Premudri hteo da kaže? Da prepriča koristeći laički rečnik da bih mogao lakše da shvatim? Suviše sam glup. :(

U suštini ista kao ona sa čipsom napunjenim do trećine samo si malo izmenio tekst.

Ova tema je i nastala čitajući komentare na temi Agonija idealnog. A komentari na ovoj temi mi već daju ideju za sledeću.

Nervirate me, idem da spavam. Nadam se da neću ništa da sanjam. Volim noći bez sna. Podsećaju na mali preview smrti.

mrsko me da citam sve, ali drago mi je da napokon postoji tema na kojoj mogu da okacim ovu pesu

Khm: http://vukajlija.com/forum/teme/11971?strana=1

Valsinar ako sam ih stvarno tovariš svaka ti čast!!!
Zaslužili su!!!

šta je En_Dotter Premudri hteo da kaže?

Mrzi me da ti objašnjavam. Al' jednog dana će ti se samo kasti.

A komentari na ovoj temi mi već daju ideju za sledeću.

Nemoj molim te.

Nervirate me, idem da spavam.

Fala Bogu.

Brate depresija smara, nemoj se jebavati sa tim glupostima, živi svoj život.

Ok, počinjem da sumnjam u svoju superiornu nepogrešivu inteligenciju. Da li neko može da mi OBJASNI šta je En_Dotter Premudri hteo da kaže? Da prepriča koristeći laički rečnik da bih mogao lakše da shvatim? Suviše sam glup. :(

pokusacu, rekao ti je da ne budes nesretnik i odes da jebes nesto

jel ti dovoljno laicki?

Nervirate me, idem da spavam. Nadam se da neću ništa da sanjam. Volim noći bez sna. Podsećaju na mali preview smrti.

Lolo, ovo je za transfer.

Власинарбе матори, кад се ти благо мени одмориш, ево ти линк па полако у јуначки бој против зомбијевске банде!

http://www.addictinggames.com/zombieslayer.html

СРБИЈА ЈЕ УЗ ТЕБЕ!!