Prijava

Dzabe..ovo je x2
Premotaj na 2:26
ovo je bejbi gej a din je gang beng rejp gej

Slažem se sa musov ovo je nešto najgej što se pojavilo na ovom smešnom takmičenju a konkurencija je velika

nego kontam da su jedan drugom u pubertetu bratski drkali

Hm možda ovaj vodopad predstavlja svršotinu dok su jedan drugom drkali vid kako se završava pesma "big van"

Evo Britanskog vidjenja Evrovizije. Kvalitetan blog i dobro zezanje, uglavnom na sopstveni racun, a nisu ni Zeljka postedeli.
http://www.guardian.co.uk/tv-and-radio/tvandradioblog/2012/may/26/eurovision-2012-azerbaijanlive

Sad na vestima bilo kako je željko lider regiona na ovom takmičenju hahahahhahahahahahahahahahahahahahah

ahahahaha svaka čast
a putin pozdravio tadića preko tome, daće duhovnoj braći kintu
ahahaha divno je krenulo, samo još vreme da se prolepša

Lorin mi se sviđa.

А ко је победио? Знам само да нам је Жеки трећи, несам пратио.

Победила Шведица што личи на (додатно?)пајдирану Лејди Гагу.

Са гардијановог чланка, а о оној браћи фегетима:

The format is much the same as last year, but they've swapped the red rubber suits for Pimp My Tin Man costumes.

brt ne ynam sto tolko kenjate po svedici, nije uopste bila tolko losa(jedino onaj crnac ruzan ko kurje oko na levom nozmnom palcu moje prababe)...babe su bile pravo osvezenje, zeljko nije bio los, turci su bili umereno dobri, kaliopi je isto bila super, ovi blizancu nisu losi, mada stvarno deluju gejasto, a onaj englez je imao super reci...ali svakako najgora evrovizija koju sam do sad gledao...btw ona grkinja je ubedljivo najlepsa tamo, al interesantno je da ni jedna koja je bila polu-gola nije usla ni u prvih pet :)

OK ako niste nikada čuli za ovo, ali ceo ovaj gej song je bio samo reklama za Azerbejdžan.
Prvo su potrošili gomilu para na kompoziciju pesme. Onda kada su pobedili odmah su krenuli sa gradnjom stadiona i tim sranjima. Na kraju je ispao da su na celoj gejviziji samo prikazivali kako je Azerbejdžan najbolja zemlja na sveta, znači ni jednu drugu zemlju nisu predstavili. E da, i u ratu su sa Jermenijom, tako da nije ni čudo što nije bilo Jermenije ove godine.