Prijava

Đanki, pa samim tim što pratiš naše kretanje, hteo/ne hteo upao si u grupu :D

Молим само без спе(р)ма, јер је ово једна озбиљна тема, иако се то не може закључити из наслова.

Đanki zvanično si i ti postao patka. Biće nam izrazita čast da reprezantivca Vukajlije u Heksbolu primimo u naše društvo izuzetnih pataka.

Ella, što ti na profilu piše da si muško? Je l' imaš kurac?

Izvinjavam se na oftopiku.

Хахахахаха, Еди, обистињава се она твоја дефиниција. :) Заборавила је да стави пол, јбг. :)

Ella, što ti na profilu piše da si muško? Je l' imaš kurac?

Što bi rekao Pop, mogao bi da budeš malo načitaniji ;)
Ponoviću ovo još jednom: Pri registraciji slučajno nisam čekirala pol, a sada ta opcija ne može da se promeni. :)
Tako da sam "muško" do daljnjeg :D

На овој слици горе, коју је ставио Џони је наш бивши члан. Избацили смо га из групе управо због оваквих ексцеса. Није нормалан био.

Џанки, та патка је врхунска. Иде на почетну!!

Moje omiljeno povrće-pačetina...

Jbt, dok sam ja našao jezero vi se raskvakali do besvesti...

Evo mene, mozga velikog poput planete, još samo da imam kofu da gurnem glavu u nju bio bi najveća patka...

ŽIVELE PATKE!

Hahahahaha kako smo se samo perpoznali međusobno. Eto ga i jezivi :)

Moje omiljeno povrće-pačetina...

Патке моје!! Морамо организовано да се боримо против ових терористичких јединица!

evo patke

i to prava, novinarska :)

Ne mogu da budem član vašeg kluba, jer sam već kapiten Šotka forever, ali lepa vam je ta inicijativa, tako da imate podršku i od mog kluba.

Mislim kada bi se naduvali i obukli ove kostime, smejali bi se dva sata.

hahahahahahha stvorila sam sliku u glavi i smejem se ovde u kancelariji kao ošinuta :DDDD

kapiten Šotka forever

Ја сам капитен капитенски патака. Можемо неку хуманитарну утакмицу да организујемо. Да спасимо новосадске патке које су већ годинама у заробљеништву у оном парку њиховом. То можда и нису патке, већ гуске, али опет.

Treba mene da vidite, kancelarija puna ljudi, slavimo neki rođendan, a ja se ubi od smeha kao luda patka...

A probao sam i da im objasnim što se smejem...