Prijava

Ja sam Peđa :)

Čobanović se prezivam. Stani bre, jesi ti Peđa što živi isto na prizemlju i to baš terasa do mog ulaza?

Hahaha. Pa de si, Čobi, legendo jedna! Od tebe bi mogao i očekivati ovakve defke. Sve mi je jasno!

Jesam, kod ludog Boće. I ja sam u prizemlju. Terasa na ćošku ka tvojoj zgradi :)

hehehehehehehehe pa znamo se. De si bre Pele jebem mu miša. Sto godina te nisam video...
Au ne verujem ahahahahaha

Sto mi nesto milo kad vidim ovoliko pataka iz Zemuna... :)

Hahaha. Pa de si, Čobi, legendo jedna! Od tebe bi mogao i očekivati ovakve defke. Sve mi je jasno!

A kad si napisao da si iz 7. odmah si mi pao na pamet hehehehe

Jebote , kakva španska serija!!!! Io soi su madre! Vi niste normalni majke mi, ima li na Vuki negde da se ovo objavi?

kod ludog Boće ahahahahahaa, ja sam pio u kafani kod ludog Boće :)))))

A ovog Boću treba da vidite.

hahahaha Đoni, Agi, bez ljutnje, ali ja se ovde držim za stomak od smeha :))))))) Kako mi je slatko kako opisujete čija zgrada ima koliko ćošaka ;))))

'Lebac ti jebem, ovo kao spanska serija...Dajte mi maramicu :)

Jezivi, otprati Agija i Đonija zadnje dve strane! Dumreš od smejanje :)))

De si bre Pele jebem mu miša. Sto godina te nisam video...
Au ne verujem ahahahahaha

He he, ne verujem ni ja. Do jaja! Mogli smo ovako da se kuckamo danima i onda se dogovorimo za fudbal koji sam predložio. Ha ha, koja bi to scena bila!

A ja sam tu, na istom mestu i dalje. Prošlog leta se valjda videsmo, kad sam se vraćao sa basketa. Možda i pretprošlog. Auuu. Do jaja, ne verujem i dalje :)

U jebote, koliko Zemunaca patki :D

A a moramo Moly da objasnimo pravila ovde. Nema ih.
Aj neka joj neko objasni onako na brzaka. Sada se Peđa i ja prepoznali pa smo bacili Moly u drugi plan, a ona je pravi materijal za patku.

hahahahaha Bruce, veruj mi da je i meni to na pamet palo.... Ladno mi suze idu od smeha :)

Pratim ih, krenula mi ona muska suza, najteza :)

A pomenuti Boća je sve luđi. Danas mi je tražio 10 dinara za pivo. Ja mu lepo dao 50 za tuborg. Šta ćeš, zadovoljan sam se vraćao kući :D

'Lebac ti jebem, ovo kao spanska serija...Dajte mi maramicu :)

E Jezivi a iz kog si ti dela Zemuna?

Znam Agi. Zamisli da smo dogovorili fudbal i tamo se tek izvalili. Inače zvaću te Agi po nadimku koji si zaradio kao patka.

Ja bih se vrlo rado lepo ismejao ali ne mogu, jebeno proleće i jebeni kašalj mi ne da :(

MOLLY - SAMO PROČITAJ AGILNOG I JOHNNYBK ZADNJE DVE STRANE!

eto sve objašnjeno :))))))

HAHAHAHAH!
KVAKVAKVAKVA jbte!