Prijava

Zasto uvek kad ja postujem na nekoj temi ona umre?

Masoni, Rotšildi, engleska kraljica...

Волим тај филм. Често размишљам да се опремим као Тревис и да идем улицом и редом свима јебем све по списку.

Harvi više arči od Ne Dira!

Normalno da arci kad je makro

Често размишљам да се опремим као Тревис и да идем улицом и редом свима јебем све по списку.

A jest im je i jebo, sa dva puna pistolja jedva ubio troje...

Aahhahahahahahahahhaa
Nego, Kami, koliko ti imaš godina?

koliko znam, te godine je roki uzeo oskara taksisti (ako se varam moze ispravka) i smatram to najvecim promasajem u istoriji oskara. Kada sam prvi put gledao film, nije mi bilo dobro. Morao sam da nazovem dobrog ortaka da malo pricam sa njim jer mi se nesto desilo sa glavom. Kao mini nervni slom ili sta vec. Posle sam bio ok svaki put kada sam ga gledao i nije mi bilo jasno sta mi je bilo prvi put, al jako mi nije bilo dobro.

Па мени је и довољно да убијем троје или четворо тактички.

smatram to najvecim promasajem u istoriji oskara

То или оно кад је победио Плес са вуковима, а не Добри момци. Било како било, у оба случаја га је издувао Скорцезе.

До јаја је Тревис, гледа порниће и живи за фајт.

Pa to je vise neka djecija sala nego odredno jebanje svega po spisku.

Па дал је шала то ћемо видети, полако.

Ne znam, sad od frustriranog klinca dobijas profil smirenog ubice. Samo ti sto pricaju puno nikad nista nece napraviti.

То и мој психијатар каже, па сам престао да га посећујем.

Ne treba tebi psihijatar nego neka beskonacna livada da malo trcis i valjas se po travi, da lijecis to iz sebe. Vi sa takvim ramisljanjima i predstavljate prijetnju...

Ливада натопљена крвљу наших жртава.