Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=5zxT-1QjXLk
Dali je ovo vas ucutalo?
mene nije
Cemu tolka havarija ja ne znam.

Kako im se klinka ukenjala u život... telećih faca koliko 'oćeš...

Prvo, "da li" se piše odvojeno, ako ćeš da troluješ, nauči da to radiš kako treba.
Drugo, uopšte nije nabubala, čitala je.
Treće, snažan govor i lepo ga je iznela (naročito ako se ima u vidu da je tada imala samo 13 godina). Plus, ova spiritualna muzika u pozadini daje "umJetnički dojam".
Četiri, "Ciganka"?! WTF? Šta si sad, i rasista, pored toga što si nepismen? Aaahh... :migrena:

Prvo, "da li" se piše odvojeno, ako ćeš da troluješ, nauči da to radiš kako treba.
Drugo, uopšte nije nabubala, čitala je.
Treće, snažan govor i lepo ga je iznela (naročito ako se ima u vidu da je tada imala samo 13 godina). Plus, ova spiritualna muzika u pozadini daje "umJetnički dojam".
Četiri, "Ciganka"?! WTF? Šta si sad, i rasista, pored toga što si nepismen? Aaahh... :migrena:

Amin.

Prvo, "da li" se piše odvojeno, ako ćeš da troluješ, nauči da to radiš kako treba.

Bilo je u zurbi nisam stigao da nabubam tekst

Neka tamo što je uradila NIŠTA. Meni bilo isto ko izjave misica o miru u svijetu.

E da

Četiri, "Ciganka"?! WTF? Šta si sad, i rasista, pored toga što si nepismen? Aaahh... :migrena:

I cigani spadaju u belce

Radi kao narator prikazuje svoje znanje citanja teksta

E da, đe je sad ovo čudo od đeteta, posle 19 godina? Neeeema.

U DSK-u (Demokratska stranka Kanade), prodala se za pare. :)

Ok, jednom za svagda da raščistimo ovo. Svaki put kada se pojavi neko nadareno dete, popije komentar u stilu: "Dijete, idi igraj se."
Ako je u pitanju neki mali genije za matematiku ili neku prirodnu nauku, 'ajde i bože pomozi, ne bude hejtovan toliko, ali svi gledaju da se pelcuju od njega, kao da su u društvu epileptičara koji doživljava napad.
Ali kad je u pitanju neko mlado, nadahnuto, bistro čeljade koje se bavi društvenim aktivizmom - e, jadan/jadna on/ona!

"Dijete, idi igraj se." Da li iko od vas shvata šta je igra? Šta je poenta igre? Poenta SVAKE igre kod dece nije "igra radi igre", "igra radi zabave", iako se tako čini. Poenta svake dečije igre je da ih pripremi za svet odraslih, da vežbaju socijalne interakcije i uloge, da ih pripremi za budući život kao odrasle jedinke. Tako je kod svih sisara, tako je i kod čoveka.
Morate da prihvatite da nismo svi isti: razlikujemo se međusobno po inteligenciji, po emocionalnoj inteligenciji, po interesovanjima i stavovima, po socijalnom okruženju, po brzini sazrevanja...
Nisu sva deca ista i dobro je što nisu ista.
Samo zato što si ti sa 13 godina obožavala da gledaš Marisol, jela palačinke sa džemom, slagala Barbike na polici i potajno zamišljala da je Ken onaj mali "swatki" iz VII-2, I TO TI JE BIO CEO SVET, ne znači da su sva deca takva.
Većina jeste.
Neka nisu.
Ta neka deca su oni koji izrastu u ljude koji pokreću ovu civilizaciju napred.
Odrastite i prihvatite tu činjenicu.

@Valsinarb90 postujem ja sve to al sto je toliko velicaju nije nista posebno cenim ja to sto je zanima nesto drugo sem arcenja sa kvorterbekovima al nije nista specijalno

A ti provjereno znaš šta sam ja radila sa 13?
No dobro, ne pričamo o meni. A šta treba da radi dijete od 13 godina nego da uživa u djetinjstvu i da jede jebene palačinke sa džemom? Milije mi je što sam imala srećno djetinjstvo, naravno da nisam imala sve ali su mi pružili koliko su mogli, ali ne bih taj period mijenjala za 5 fakulteta.
I nezamislivo mi je da je đetetu ljepše da buba ove govore nego da prška u pijesku ili nešto u s kladu sa svojim godinama. Nije 13 malo ali nije ni to dovoljno da se useka u svijet odraslih, koji je jedno golo govno.
Svako vrijeme nosi svoje probleme. I šta treba, da se sa 30 zapita đe joj je bilo djetinjstvo? A da, kenjala je o promjeni svijeta.

Pa mozda je i potpuno normalno dete koje jede palacinke i masta o Kenu to mi zvuci potpuno logicno posto nema nista specijalno kod nje najprosecnije dete kojes sam u zivotu video I PONAVLJAM:

CEMU TOLKA HAVARIJA???

jebes devojcicu,sto niko od politicara nema muda to da im kaze,nego im svi bulju lizu,cast izuzecima kojih ima mozda oko 2 posto

jebes devojcicu,sto niko od politicara nema muda to da im kaze,nego im svi bulju lizu,cast izuzecima kojih ima mozda oko 2 posto

A sta im je rekla?nikome nije rekla nista odredjeno govor je Dejan Cukic a reakcije su biblijske(pisem biblijske malim slovom zato sto se zavrsava na ske Valsinarbe nisam tolko nepismen)

@Milica Dholl:
Opet ponavljam, NISMO SVI ISTI!
Vidiš, da si kojim slučajem upoznata sa bihejvioralnom genetikom, znala bi da postoje razni mehanizmi na koji način se razvijamo. Jedan od njih je "aktivno biranje niše", tj. dete prema svojim potrebama i interesovanjima podstiče i stvara svoje socijalno okruženje. Ona uživa u svom detinjstvu.

Како је глупа! Па де ћеш са 13 година да јеш гована лололо. Како сам се слатко исмејо. АХАХАХ! Морам опет да гледам, овај... слушам. Који епиц љољ!

Idite mešajte malter.