Prijava

Da li neko zna neki program za imitaciju pojacala osim Guitar Riga, i da li su dobri?

Misliš sa distorzijom ona govna je li?

Pojacalo naljboji program

Nijedan ne valja, koliko ja znam. Svi laguju više ili manje. Najbolje ti je da odeš u Mitros ako si iz BG-a i kupiš neku pedalu, može se već naći i za 2-3 soma. E, onda krene pravo dž-dž-dž!

http://www.filebuzz.com/fileinfo/19502/Ultrawave_Guitar_Multi_Fx.html

ja mislim da sam ja ovo koristio, ali kako sam reinstalirao komp zaboravio sam....
Kasnio je zvuk malo, ali kad sam snimao, samo ugasim zvučnike i to je to

dz-dz omiljena pesma komsija

Pa gamby, da ja imam para za pojacalo, ne bih ni pitao ovde, nego bih kupio. Probacu ovaj Smarkom link, a ako neko zna nesto jos, nek kaze.

Pedala brate, ne pojačalo. Ne košta to puno, možda ima i za manje od dva soma da se uzme. Džabe se jebeš sa tim, kad je impotentno.

Ne razumem kako to uopste funkcionira ti kupis onaj kabal zabodes u komp i sad ti lepo zvuci sa ovim?

Ako oće program sa pedalom, onda uzme sound forge i ubode iz gitare u pedalu, iz pedale u komp i to je to....
a ovako je direktno u komp s tim što koristi program kao pojačalo itd....

Sve u svemu što kaže gambi mnoooogo je bolje sa pedalom, ovi programi su gola govna... ali ako nema ništa drugo onda jebiga....

Pedale se kod mene u Pg kreću malo skuplje... Mislim od 30e pa na gore

Zakljucak:Programi su gej

Programi su gej, evo sad je Guitar Rig odlucio da proradi i nema laga, mozda malo.

LOCK

Kad se opet bude pokvario nema skidanja katanca