Prijava

Iskreno ne znam o kome je reč, ali ako boravite u Novom Sadu, naletite do instituta da pomognete, da spasemo klincu život. Potrebni su mladji muškarci (nisam najsigurniji šta ovo znači), prikače vas na aparat sat - sat i po vremena, puste vam film, ništa ne boli, a posle vas nahrane, napoje i daju vam keksa, šolju i kalendar da nosite kući. Nemoj da vas mrzi, nazovite, otidjite i budite ljudi, sat i po vremena manje provedite ovde i nekome će puno značiti. Evo podataka:

HITNO POTREBNA O+ KRVNA GUPA ZA MALOG DECAKA OD 2 GODINE KOJI BOLUJE OD LEUKEMIJE !!! ZOVITE NA TELEFON 065/280-4368 .

Unapred se izvinjavam na spemovanju, moraću da osvežavam temu.

ja bih otišao da sam bliže, inače davao sam par puta krv do sada.
Ali ja sam u Doboju tako da jbg nema pomoci od mnee.
Klincu želim brz oporavak.

moja je grupa..al evo sad sam gledao knjizicu..25-og novembra sam davao..tako da ne mogu...o.O
koliko znam 4 meseca?

Mozes mislim, trebaju samo eritrociti i trombociti. Idem sutra pa cu pitati.

jbg ta sam krvna grupa,ali sam u beogradu..
pa zar nemaju neke rezerve krvi tamo u institutu?

Nema za t rezervi, vade ti samo trombocite i eritrocite a ostatak krvi automatski vraćaju u organizam.

b +,jbg,a i daleko.

o + najčešća,biće sigurno,brz oporavak.

biće,biće,držim fige,najčešća je,sigurno,njemu plazma treba,a?

Upravo. Inače, krvna plazma je žuta, video sam :)

Баш сам хтела да помогнем али мама ми се зове Мара.

А и нисам та крвна група.

Клинцу све најбоље!

?**

Мислим шта серете, ако нисте та крвна група, или нећете-не можете да помогнете што пишете постове на овој теми.

А, клинцу, како бог да!

Нажалост тек сутра ћу моћи да дам крв, данас уопште немам времена, иста смо група. :)

Ti ne možeš jer si maloletan.

Хахахахаха Зезаторе :Д

Овај Мелкијадеш баш хуман човек. :) Мислим да је ово већ други-трећи пут да отвара овакву тему.

Мислим шта серете, ако нисте та крвна група, или нећете-не можете да помогнете што пишете постове на овој теми.

Niko osim tebe nije rekao da neće, već da ne može jer nije ta krvna grupa ili nije u blizini. Niko osim tebe nije psovao i pokušavao da proturi neki bedni sarkazam.

Osim naše želje da pomognemo, tim postovima održavamo temu u aktuelnim, tako da je što više ljudi vidi i pomogne dečku.