Prijava

Piton ugrizao manekenku za dojku pa uginuo

Orit Foks je izraelska manekenka koja je ubila zmiju sopstvenim grudima.
Obdarena Orit, koja bujne grudi ima zahvaljujući silikonima, igrala se sa pitonom u rukama, a onda je htela da poliže zmiju.Piton je skliznuo u njen dekolte i ugrizao je za bradavicu, a posle nekog vremena uginuo je od trovanja silikonom, prenosi The Sun.Manekenka je prebačena u bolnicu gde je dobila vakcinu i za razliku od zmije, nema nikakvih problema posle ugriza.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7OIx9FG44dY

Da li ovo znači da i čovek može umreti od trovanja silikonom ako ujede jako ribu za silikonsku dojku? Šta ako je jako ujede za silikonsku usnu? Da li su silikonke mašine smrti?
Da čujem šta vi mislite...

zdrakno bi je i ja za sisu da vidim koliko sam imun na silikon :D

Ne. Par cura mi je imalo silikone i ni jedna me nije otrovala. Možda ih nisam ujed'o dovoljno, ali...ne luče otrove.

Bez obzira, ne verujem da su tolerantnije od prirodnih. Tolike pare, a da ostanu mirne posle ugrizanja. Ne ide.

Ali ako ona npr ima silikonske usne i ti je tokom ljubljenja jako ugrizeš i prodreš do silikona, da li se tako možeš otrovati? Tako ispada da je bolje kad devojke usne napune salom iz bulje, jer sigurno nećeš umreti ako putem ugriza umesto silikona u organizam uneseš malo slanine. ;)

Ali ako ona npr ima silikonske usne i ti je tokom ljubljenja jako ugrizeš i prodreš do silikona, da li se tako možeš otrovati?

Onda moš dumreš kad ti popuši.