Prijava

Оффтопик

Да ли је ико од свих овде који пљују навијаче и ''хулигане'' дао један једини динар за децу са Косова или из Тиршове?
Не мора ни паре, да ли сте дали комад одеће?
Не мора ни то, да ли сте их примили у кућу на одређени временски период?

Pročitajte OX-ove postove. Ne znam kako to uspeva ali čovek najjednostavnije objasni.

Да ли је ико од свих овде који пљују навијаче и ''хулигане'' дао један једини динар за децу са Косова или из Тиршове?

Je l to treba da bude ulaznica da bi neko mogao da iznese suprotno mišljenje?

Samo tražimo da se osude ljudi po zakonu za ono šta su uradili, tačno za to a ne kao primer ili bolesno šlihtanje strancu pa makar on bio iz mozambika.

Jedina manjkavost tvoje teorije je što navijače traže pravdu samo kada je neko od njih osuđen drastično. Nikada do sada nisu tražili pravdu kada neko od njih nije osuđen. Zamisli da sada Zvezdini navijači traže pravdu za onog Dragaša. I da pevaju: osudite ga pravedno! Nećemo među sobom takve, pošaljite ga u zatvor na pravednu robiju!

Je l to treba da bude ulaznica da bi neko mogao da iznese suprotno mišljenje?

Не, него само хоћу да видим по чему сте сви ви толико бољи од људи по којима пљујете.

Jedina manjkavost tvoje teorije je što navijače traže pravdu samo kada je neko od njih osuđen drastično

Pa to jeste. Ali ko je ono beše Dragaš?

E, lepo ovo ox iznad reče. Ustvari ne lepo, već je matirao.

A misliš na Zvezdinog navijača Dražu?

Pa to jeste. Ali ko je ono beše Dragaš?

ТО је Дража, који је добио 3 године, али тек треба да одлежи. И јел чујеш Оксе да неко тражи правду за њега можда?

E, lepo ovo ox iznad reče. Ustvari ne lepo, već je matirao.

pa čini mi se da je dobio tačno onoliko koliko je propisano. Dal je imao pištolj kod sebe ili tako nešto, podseti me.

Dal je imao pištolj kod sebe ili tako nešto, podseti me.

Незаконито поседовање пиштоља, без дозволе. 3 године. Молим лепо. И не траже се никакве правде, јер је ту правда задовољена.

ТО је Дража, који је добио 3 године, али тек треба да одлежи. И јел чујеш Оксе да неко тражи правду за њега можда?

Taj mamlaz Dragaš mi se lično zamerio jednom. Nije ni bitno zašto. Zato sam se baš njega setio. Znam da je kažnjen. E sad: da li je, pre izricanja kazne, neko sa severa tražio da Dragaš bude kažnjen? Mmm? Nije, naravno da nije. Po principu "ne tražimo slobodu, hoćemo PRAVDU", zvezdaši su morali da traže da i Dragaš bude pravedno osuđen. Ili, recimo, da pozdrave odluklu suda, kada već aktivno komentarišu sudstvo Srbije.

Taj mamlaz Dragaš mi se lično zamerio jednom.

Па ако је мамлаз, што га ниси пребио? Много прозиваш овде те људе, а верујем да не би смео А да им кажеш. И Мишића и Дражу. Не да верујем да не би смео, већ знам. Али то еј већ друга прича.

E sad: da li je, pre izricanja kazne, neko sa severa tražio da Dragaš bude kažnjen? Mmm? Nije, naravno da nije.

Наравно да није, јер је Инсајдер и Б92 већ ту причу до краја иступео и цео народ је знао за то.
Лупаш глупости царе, нема потребе да Делије траже да се он стави у затвор, кад би се то пре или касније десило. Капираш? Само је било питање времена кад ће се то десити.

E sad: da li je, pre izricanja kazne, neko sa severa tražio da Dragaš bude kažnjen? Mmm? Nije, naravno da nije

E, lepo ovo ox iznad reče. Ustvari ne lepo, već je matirao.

Što bi oni tražili da bude neko kažnjen. Pa normalno je ako neko nešto uradi da bude kažnjen za to.
Ako neko napravi neko krivično delo, on treba da bude uhapšen od strane policije i osuđen od strane suda. Zašto bi ja to pozdravljao? Da ih pozdravljam što jednom u 100 godina urade svoj posao. Ono za šta ih plaćam su uradili. Bravo.
Ja ih ne plaćam da ljude po "slobodnom sudijskom uverenju" osude na 240 godina i na plaćam ih da lažu ljude preko medija kako su moji drugovi ubili nekog a nisu.

Je l' to onaj lik iz Hijena? Ako nije, šta je bilo sa onim likom skoro, možda god, dve, ne znam sad, što je pucao na Severu na drugog navijača?

Je l' to onaj lik iz Hijena?

Ne.

Ako nije, šta je bilo sa onim likom skoro, možda god, dve, ne znam sad, što je pucao na Severu na drugog navijača?

Тај је у бекству колико ја знам. Запалио је из државе.

Ja ih ne plaćam da ljude po "slobodnom sudijskom uverenju" osude na 240 godina i na plaćam ih da lažu ljude preko medija kako su moji drugovi ubili nekog a nisu.

da nisam brate možda ja došao iz mrkonjića pa ga ubio?

Па ако је мамлаз, што га ниси пребио? Много прозиваш овде те људе, а верујем да не би смео А да им кажеш. И Мишића и Дражу. Не да верујем да не би смео, већ знам. Али то еј већ друга прича.

dakle, podržavaš nasilje?

Па ако је мамлаз, што га ниси пребио? Много прозиваш овде те људе, а верујем да не би смео А да им кажеш. И Мишића и Дражу. Не да верујем да не би смео, већ знам. Али то еј већ друга прича.

Neću da pametujem nit znam tog lika nit sam do sad čuo za njega al brate ni ti ne bi smeo da znaš da ako ga prebiješ sutra će te sačekati njih 20 tako uglavnom to ide i ne vidim kako je to ox njih prozivao čovek je samo izneo svoje mišljenje il je to možda zabranjeno

kaizen

NAPRED RAD! UNITED FORCE!

Kajzene uozbilji se, vidiš da je ozbiljna tema...