Prijava

Treba da izdam stan danas, pa me zanima šta su vama sve tražili stanodavci i koje su preduslove imali.

Imaš li vremena ili da ti samo okvirno napišem? :)

Korle jebo te, citas li forum? Ja ostavio oglas u temi Beograd. Pisem ti pvt sad.

Možda liči na spam, ali čisto da te utešim, ovde gde živim ne postoji NIKAKAV oblik stambene jedinice za manje od 800€. Toliko košta garsonjera od 20-25 kvadrata u nekom "Pičkovcu Gornjem"...
Dok sam plaćao, plaćao sam 1850€ mesečno, a sad hvala Bogu, ne plaćam više.

'Ajde sad ovi sa normalnim komentarima...

P.S. Nadam se da sam te utešio. Samo zamisli da živiš u Luxembourg-u! :-)

0. DEPOZIT U VISINI KIRIJE! :)
1. Nepušač.
2. Krečenje stana posle izlaska iz istog. (Ovo naravno tražiš samo ako si okrečio stan pre izdavanja).
3. Kirija do petog, plaćeni računi se donose sa kirijom.
4. Popisivanje svih stvari koje su oštećene ili štagod po ulasku. Da bi se znalo šta ne valja po izlasku.
5. Da nemam kola.
6. Plaćanje čistačice jednom mesečno. (Ovo je kul ako ne izdaješ porodici. Korisno je i za stan, a i za podstanare.)
7) Menjanje cilindra na ulaznim vratima o trošku podstanara. (Da te boli kurac ako ih neko pokrade).

--------------------------------------------
Tako nekako. :)

Hvala Frenki, dobro će mi doći:)

Frenki izgleda iznajmljivao stan od dr. Mengelea. Znas kad bih usao u stan koji treba ja da krecim posle? Elementarna stvar je depozit u visini jedne kirije, da se osiguras od eventualnih "jeste-nije" kvarova i ostecenja kad otkazu stan.

Pa kao...da se komšije ne bune što je izdao stan tipa trojici momaka od kojih je svako dovezao svoja kola i zauzeo celo dvorište.

Bleki, ne tražim stan, već ga izdajem:))

Мени никакве, стварно. Редовно плаћање рачуна само и кирија до петог. Ништа ''екстра''.
Мада сам ја миран момак, повучен, само примећујем да ме комшије испод ока гледају и неће са мном у лифт.

I obavezno 200 evrica kao garancija da pobegnu a ostave ti neplacene racune, ako su po iseljenju svi racuni namireni tih 200 evra im vracas.Moze i 100 evra,ti sam proceni.

Nema tu 100-200, depozit u visini jedne kirije je pravilo.

Frenki izgleda iznajmljivao stan od dr. Mengelea. Znas kad bih usao u stan koji treba ja da krecim posle? Elementarna stvar je depozit u visini jedne kirije, da se osiguras od eventualnih "jeste-nije" kvarova i ostecenja kad otkazu stan.

Ma to su zahtevi svih stanodavaca u čijim sam stanovima živeo...neko tražio da nemam kola, neko da okrečim posle, itd.

Dobro, to za depozit je opštepoznata stvar. Nema potrebe da se napominje.

5. Da nemam kola.

izvinte na spamu, ali ŠKK njih bole brige za to?!

Nema tu 100-200, depozit u visini jedne kirije je pravilo.

TAJ RAD može.Meni se desilo da mi vojno lice uvati maglu za C.Goru,a ostavio neplaćeno grejanje od 9000 din.

Ima li još neko neko iskustvo? Ja znam odprilike šta ću da napomenem, ali više glava je pametnije od jedne....

jel vam neko tražio lične podatke, kopija lične i sl.?