Prijava

Ova tema je 'ladno stigla do devete strane. Kako?!

Предлажем да се побрише све што нема везе са трилинзима и коментарима на исте. Дакле, од Курдовог неумесног поста о рату и Усташама.

ja jedini ovde pisem za trojke. elem...mislim da bi neko poput mene (citaj napaljenko) izgoreo prebrzo da sam sa 2 ribe. previse je tu stimulusa.

Предлажем да се побрише све што нема везе са трилинзима и коментарима на исте. Дакле, од Курдовог неумесног поста о рату и Усташама.

Nije mi jasno kako ste uspeli da se posvađate ili štaveć na temi "triling iskustvo", koja je svakako trebala predstavljati mesto gde će ljudi izmišljati smešne priče u kojima su štagod pojebali đuture.

Nije mi jasno.

Nema teorije da neki moderator sad sve to briše i ostavlja par "pričica" koje su zaista smešne. Šteta.

Онда повлачим предлог ако те мрзи. Мени свеједно.

Pa ne bih rekao da tema nema smisla kao i komentari jer pretvara se ovo u dobar grupnjak. Ali kako to obi;no biva oni koji se prvi namere da jebu u grupi na kraju budu jebani.

Ja sutra odo na okršaj 'osmerica na jednu' pa ću vam javim utiske... To mu ga dođe kao 3x3... Dao bog da me potrefi ona trojka sa ženom....

o cemu ono bese ova tema?

frenki, naseli na troll komentar formata "ma svi vi samo kenjate i lazete, ja znam" i udri XD

Штета што жене нису писале на овој теми. А опште је позната ствар да су жене врло склоне овој врсти сексуалне перверзије.

ja sam pisala. ali nikog ne zanima. :'(

mene si pozvala, ala nisam siguran da li bih mogao fizicki da podnesem tu tvoju oklagiju sto meces

da ne bude da nikog ne zanima

a sa devojkom lako izadjem na kraj. a i nekako su senzualnije i mnogo je bolji seks u toj varijanti

ovo podrzavam u potpunosti, kao sto sam i napisao pre 4 strane.
sam nisam komentarisao da ne bude odma "prva zena se (po)javila na temi, pa se lesinari zaleteli" (bez uvrede bilo kome, ja sam nov pa ne poznajem mnogo ljudi)
a i doduse, spamovani smo, pa smo malo zalutali :)

a za taj klub mi je pricao jedan prijatelj, on i zena idu cesto (ako je to bas taj klub, ko zna kolko ih ima), pa me zvao da dodjem sa devojkom, ali nismo (bas toliko) liberalni, bez obzira na sve napisano (ipak mi je za prvi handjob od druge devojke trebalo dobre 2 godine, ako ne i 3)

ne znam da li je isti, ali ih svakako ima dosta. imas i neke gradske ekipe koje se skupljaju po gajbama, kao i par kafica u gradu koje posle ponoci spustaju roletne. ali to je bas bahato, ono - sampanjac, koka, utoke i tako to. meni nije bilo ni malo prijatno, a i pomalo bezveze kada je neki lik krenuo da gura utoku svojoj ribi u cmar. ja sam se sve vreme plasila "sta ako opali!??"
a ako hoces moj savet - poslusaj druga i pridruzite im se samo ako ste sigurni u svoju vezu. moj decko i ja smo u pocetku zesce ljubomorisali, ali smo onda shvatili da je to glupo i da smo oboje po prirodi perverzni i da to nema veze sa ljubavlju ili pozudom. naravno, ako bi sam otisao - ubila bih ga! hihihi xD ali realo, super je zezanje, ja sam skroz navucena, evo navlazim se samo kad pomislim sta sam sve dozivela.
ali moram jos i da kazem, imate zesc predrasude kada je u pitanju kombinacija dva lika i riba. ukoliko nisi homofobican, onda nema nikakvih problema. to je samo seks. i likovi uopste ne moraju da se mlate kitama, tu je cela poenta da se tipovi skoncentrisu na ribu. meni je u sustini super sa deckom i ovim njegovim ortakom, jer se sa njima dvojcom osecam kao kraljica! problem je u tome sto sam ja alava pa ne znam da povucem granicu i onda na kraju preteram malo hihihi xD

@remac, nece nista da te boli, bicu nezna i stavicu dosta lubikanta! xD

e vidis, nije da nisam homofobican, ali nije do toga, nego ne bih mogao sa nekim likom SVOJU ribu. jednostavno, ljubomora ili sta vec, a i to mi nekako izgleda kao ono "da odvalimo kurvetinu" (ovo mislim apsolutno bez uvrede, kako god zvucalo)
jednostavno, nije mi to to. a kad su dve ribe, ja uzivam i kad se iskljucim pa pustim malo same da se igraju, ne da bude "ja, ja i samo ja". uvek u sexu (u bio kom formatu) se trudim da se posvetim uzivanju druge (ili i trece XD) osobe. jbg, muskarac ionako svrsi, poenta je dovesti zenu do vrhunca; ako toga nema, to je meni sranje sex.
a to da odemo i da swingujemo, to jos uvek nikako, ne znam, nismo spremni na to.
jednom smo (ako si procitala) navatali tu neku ribu iz holandije, a ovako nam je stalna musterija ta njena drugarica i niko drugi, jednostavno moja devojka ne moze da se opusti i ni ne pricamo drugima o tome, i ovo vidim da radi vise zbog mene nego zbog svog uzivanja (mada nije da joj nije prijalo)
i sto je najgore, ona je JAKO ljubomorna, zato tako retko i radimo takve stvari, dodje nam momenat, prepustimo se, alo onda obavezno ima tenzije neko vreme posle toga. prvi put kad smo tu njenu drugaricu ucili da (mi) drka, umalo nismo raskinuli zbog toga, iako je ona (manje-vise) to i potencirala, opet zbog mene...

До јаја тема и постови. :) Ја никад нисам имао трилинг искуство, али сам једном опуштено могао, само што контам да бих вукао трауме до краја живота да сам се одлучио на тај корак. Било то пре неких 5 година кад сам био млад и загорео. Упознам ја неку екипу с факса и тако с времена на време сам се виђао с њима. Било ту пар кул људи, али већина је била некул. Међу некул људима су биле две, да их тако назовем, рибе. Рибе под знацима навода. Особе женског пола. Е, једна је била жнару, а друга је била гроб. Ова што је била жнару, приде је била и стокер-психопата. Не волим да говорим за људе да су ружни, јер је свако леп на свој начин, али можете да замислите колике су гробине биле, кад ни ја загорео у оно време нисам ништа с њима хтео да имам. И пошто сам ја тад био много фин и нисам имао обичај да пичкарам људе, нити сам имао обичај да не дајем број телефона, те сам свима давао број телефона, јер сам хтео да будем добар и фин (а касније сконт'о колико то не пије воду), дам ти ја њима број телефона и наравно обе крену да ме смарају с порукама и позивима у наредном периоду. Убрзо сам почео да не одговарам на поруке и да их избегавам по ходницима факса, али бих увек тако срео неку од њих, па би ме смарала. Дешавало се и обе да сретнем, па да ме дупло смарају и не могу да их се отресем. Тад смо имали и опште предмете, па се дешавало да ми се накаче на предавањима. Углавном, једном сам се враћао с факса, улазим у аутобус и ето ти њих две за мном, улазе и оне. Мени падне мрак на очи. Ја седим, оне стоје поред мене и почну да ми причају како сам ја много затворен, како нећу да се дружим, како нисам опуштен, нисам причљив, како ми треба неко да ме опусти. И све се нешто смешкају. И у једном трентутку, ова што је гроб ми каже ''Ја бих тебе бацила на кауч'', па се обрати овој другој - ''А ти?'', а ова ''И ја!'', па онда неко рече ''Ај да га заједно бацимо на кауч'' и као намигну једна другој. Ту ти ја замислим сцену бацања мене на кауч, а од стране њих, и моментално ми се присере и приповраћа у исто време и истраумирам се. Убрзо напичкарам преко поруке ону једну што је била психопата, а ова друга ме није више смарала, ваљда да је не бих напичкарао.

Тако сам почео да пичкарам људе.

A mogao si jebati...Eto, kad se prilika ukaže pogrešnom čoveku.

Ja nisam imao prilike za trojku. Kakav sam kljakav, verovatno neću nikad ni imati. Al' zato redovno imam prilike za dvojku, no i to uspem uspem usrati. Kontam da je to zato što sam previše probirljiv. Ne standardno probirljiv već baš baš previše. Uvek nađem neku manu na ženi. Te previše matora, te previše mlada (ej, 94-o ? Pa gde mene nađe kukavca da se na meni vežbaš!). Previše niska, previše punačka. Previše nasrtljiva, previše povučena. Bojim se da sam postavio standarde toliko visoke da ih ni sam ne dosežem.
Ostariću sam. :(

P.S - el da da oftopikujem?

Славко, брате, деведесет четврто годиште ти је супер. 17 година, то је легално, да се разумемо. И шта фали да се вежба на теби?

:potvrdno klima glavom:

Šta si se stiso?

Славко се стис'о за курац к'о Баја Патак за паре. Јебага, Славко, курац није Руменко, па да се излиже.