Prijava

OBRISANO

Daj bre...koga boli kurac za školovanje tvoje dece?
Zar nije bilo dovoljno ono "moje dete ne voli da čita"?
A što se tiče štrajka, već ima tema za to.

izgubljena na internetu...

obično nemam običaj da se ovako obraćam starijim ljudima, ali ovdje ne vidim drugi način...

nego bolje da ti registruješ djecu ovdje pa da postanu kompletan problem... i da ponešto pročitaju

Hahah.
A idi vidi onaj jadni blog...neki ljudi to čitaju. :)

EDIT:
A pazi, jedina aktivnost na sajtu joj je otvaranje dve teme. I to kopi-pejst sa bloga.

Treba sankcionisati. :)

Meni je mama u prvom srednje rekla na izlasku iz zbornice
Sad sam ti došla i više nikad.
Posle išla snajka :P

OSTANITE NEPROSVECENI, OSTANITE U MRAKU, VI, VI, VI, SITNE DUSE!
Vi tinejdzeri mislite da ste uhvatili boga za mu...bradu, a ne znate koliko ste zeleni!11!! Pravda za znljubicu!

Ja nikad nisam imao problema posle roditeljskih. Ako sam imao BAŠ BAŠ BAŠ loše ocene, mojima ne bih ni rekao za isti. :) Ali to je bilo samo za 1-2. Uvek sam očekivao katastrofu posle roditeljskog, a nikad se ništa strašno nije desilo.

Moram priznati da sam gotivio lika po kom sam dao sebi korisničko ime.

"Učiteljica nas je obavestila da će , osim nje, putovati i nekoliko roditelja čija se deca do sada nisu odvajala, i da bi boravak bez roditelja teško podnela"

Moram ovo da prokomentarisem, hahahaahaha, kakve sisice malene, ovo bre nije bilo pre 10-tak godina kada je moja generacija isla na poljsku nastavu.
Da l su deca ovoliko retardirana postala?

Zar par godina ocekujem da roditelji idu i na inostrane exkurzije, jer se zaboga njihova 16-togodisnja deca nisu odvajala nikad :D

Ja sam se uvek teško odvajao od mame i tate. Zato sam radi lakšeg odvajanja uvek morao već prvog dana boravka da dobro potegnem jednu ljutu. :P

ahahahahahahahaahahahahahahahaha

Da me ne bi faca tužio sa copyright, evo ja kreirao moj brend:
http://blog.b92.net/user_stuff/upload/894/cucumberDM2708_468x367.3894.jpg

Mozes da ga nabijes u RC da ne meces prste vise xDDD

s'ti dosla ovde da reklamiras svoj blog? NIKOG NE BOLI KURAC ZA TVOJU DECU I TVOJ BLOG! kakvi crni roditeljski, kakavi bakraci, ljudi japan gori!!!!!

OBRISANO

OBRISANO