Prijava

2001 je broj telefona na koji kada posaljete sms, dajete 50 dinara za Japan. Ne, nisam clan nijedne organizacije. Jednostavno zelim da osetimo svi osecaj da smo svi kao jedna planeta pomogli onima koji su to najvise zasluzili. Nemam profil na spejsu ni Twitteru, zato ovo pisem ovde.

SMS na 2001. Ono sto gledate u Americkim filmovima, u Japanu se desava zaista trenutno.

a šta pošalješ, praznu poruku samo?

Ono sto gledate u Americkim filmovima, u Japanu se desava zaista trenutno.

Ne seri da stvarno ima Terminator?!

Жао ми их је до јаја. Ја бих послала, само да није нека зајебанција.

Da, posaljes praznu poruku

kizo- Da, ima terminator ali u vidu materije koja samo sto nije eksplodirala i koja ne moze da se unisti. A ima i dobrica koji se zrtvuju za svoj narod, ali zaista.

kizo, bre, nemoj da spemuješ :)

Dzaftara,nije. Ja sam sinoc poslao...

Послала. И добила одг. од Црвеног Крста.

Mi nasoj zemlji ne mozemo da pomognemo pomocicemo Japanu.. Stv besmislena tema...

Mi nasoj zemlji ne mozemo da pomognemo pomocicemo Japanu.. Stv besmislena tema...

Па, не можемо јер нас уништавају лопурде и које каква говна а њих је сјебала Земља.

Ја сам послао четири поруке и добио од МТС-а 20 бесплатних минута. Исплати се.

Tako je brate, samo tako razmisljaj i bices do jaja. Ako neces da posaljes SMS, nemoj, odslusaj John Lennona-Imagine i mozda skontas delic kako se ja i nekolicina nas oseca trenutno.

Ајде надам се да није спем али јел може неко да ми објасни залуђеност наше јавности нивоом радијације...

Једна јебачка вест. Јапанци су њихов ауто-пут који је био тотално разорен обновили за три дана и сад је много бољи него што ће нпр наша САМО газела икад бити.

Али то није разлог да им се не пошаље помоћ.

Ајде надам се да није спем али јел може неко да ми објасни залуђеност наше јавности нивоом радијације...

Причам другарици како сам покисла пре неки дан и она - Јес' ти лууууда, радиоактивна кишааа!

Шкк?!

LOL-Kada je Indija imala nuklearne vezbe, kod nas je bila izmerena neka povisena radijacija. Zato, mada ne verujem da ce biti ista.

Не питам због тога него што су толико полудели да мере, да купују гајгерове нројаче - десило се срање и ако дође, дошло је, ако не ко га јебе, сироти Јапанци. А ови нашши се понашају као да имају штит који ће подићи и који ће нас заштитити али само ако долази...

Јапанци су њихов ауто-пут који је био тотално разорен обновили за три дана и сад је много бољи него што ће нпр наша САМО газела икад бити.

Срррбијо, најлепша бајкооо...
Због тога их и жалим и готивим. Сјеба их планета, а они пуном паром.
А овај нешто лупета око помоћи Србији.

Japan je zaduzio celu planetu. Pomislite samo-jos kao klinci pa do matoraca. od yu-gi-oh-a do Sonija, Tojote i jos milion stvari.

Једна јебачка вест. Јапанци су њихов ауто-пут који је био тотално разорен обновили за три дана и сад је много бољи него што ће нпр наша САМО газела икад бити.

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/195923_10150167311326280_32096496279_8622416_8385609_n.jpg