Prijava

Mozda ce vam ova tema izlgedati malo cudno i mozda neki pomisle da imam neki problem sa doticnim autorom jer se zadnjih dana dize velika polemika oko toga kako ga ja progonim po sajtu i pokusavam da mu uradim nesto. Ako to pomislite onda obavezno procitajte ostatak prvog posta.

Stefana Kostica sam primjecivao i ranije i dosta pratio njegov rad. Svidjao mi se kao autor, ai kao osoba. Ali sam primjetio u zadnje vrijeme da pocinje cudno da se ponasa, pomislio sam mozda neki licni problemi, ali onda je to sve eskaliralo ono vece kad sam otvorio temu sa novim prijedlogom. Od tad ne mogu da se prestanem cuditi sta mu je i pokusavam da mu pomognem.

Kako sam inace obozavatelj psihologije i covjeka pokusavao sam da analiziram Stefana ovih par dana i dosao do raznih zakljucaka. Prvi je definitivno da njemu treba pomoc, a to moramo svi da uradimo. Svi da priskocimo i pomognemo nasem dragom prijatelju inace cemo ga izgubiti. Stefan zadnja dva dana osjetno pokazuje znakove paranoje i podvojene licnosti. Paranoja se ispoljava u tome sto, kao sto i sami mozete da primjetiti, doticni pokusava da me osudi kako ga napadam i pratim po sajtu. Da to ne bi izlgedalo kao nasa licna razmirica, kao dokaz prilozicu jos jednog autora - Caru.

Ovih dana sam razmijenio vise PVT poruka sa Carom, a takodje smo par puta sjeli na pice da razmotrimo taj problem. Kao i ja on je predlozio da sve ostane u oklektivu i da Stefanu pokusamo pomoci ovako. Da mu pokazemo ljubav, da osjeti prisnost zajednice. Cara mi se takodje zalio a cudne prijetece PVT poruke od Stefana iz cega se moze zakluciti da navedi mozda pati i od sizofrenije. Njegova druga licnost pokusava da unisti onog pravog Stefana. Volio bih da se ostali psiholozi sa sajta konsultuju sa mnom i da pratimo zajedno njegov problem. Iskreno se nadam brzom izljecenju.

Kao primjer harmonicnosti ove zajednice predlozio bih da ova tema sluzi iskljucivo za lik i djelo naseg dragog Stefana Kostica. Ovdje cemo voditi pozitivne rasprave, pisati o njegov djelima, kaciti njegove postere i razmijenjivati misljenje.

Pretpostavljam da on sam nece obozavati ovu temu neko vrijeme i da ce je popljuvati, al rekao sam vam. TO je problem koij mi u stvari moramo izlijeciti. Pretpostavljam da je njegova licnost uznapredovala pa ce mozda pokusati obrnutom psihologijom da pridje ovoj teme, ali izljecenje moze da uspostavi konzilij psihologa sa sajta putem tajnog foruma za koji ce doticni naknadno dobiti link.

Jos jedno molim bez spema, bez neozbiljnosti, on je i Vas prijatelj i svi treba da mo pomognemo!

Stefane Kosticu - brz oporavak!

Vidim , zaključao neko, ali pošto sam moderator, "zloupotrebiću" funkciju i ostaviti post nakon lock-a.

Slobo, nije Stefan Kostić sam, nakon ovog posta, definitivno ima tebe.