Prijava

VRHUNAC CIVILIZACIJE NA MARSU

CB: Pjescano je, i vjetrovito... Cujem glasove, muziku, razgovor. Ambijent podsjeca na stari grad Mombasu u Keniji. Vidim put sa zgradama na obje strane. Jedna osoba stoji pokraj kruzne gradjevine. Nalik malom amfiteatru...
M: Idi na cetvrti nivo.
CB: Vidim ljude, dosta njih. Muskarce. Fokusiram se na lica. Nemaju kose i imaju vece oci nego ljudi. Koza im je svijetla. Vidim kuce. Napravljene od gline. Izgledaju siromasni po zemaljskim standardima, ali sretni. Dosta vode uokolo. Vole vodu. Imaju osnovne alate. Nivo me podsjeca na Afriku...

Fokusiram se na njihove misli. Imaju neke telepatske sposobnosti. Zene su uglavnom u kucama vecinu vremena. Ne izlaze s djecom. M: Mozes li detektirati nesto u vezi njihove kulture? CB: Imaju neku vrst sastanaka, samo muskarci... Ulazim u jednu kucu. Tri sobe. Kupatilo. Osjecaju se udobno u kuci. Vidim posudje. Cetvoro ljudi, muskarci i zene.
M: Mozes li naci neki simbol?
CB: Sta se desilo? Kao da sam dislociran u vremenu. Ubacen u drugi period. Stvari su drugacije ovdje. Sta se zbiva ovdje?
M: Nemoj analizirati. Reci mi sta vidis?
CB: Buljim u neki znak. Polirana bijela povrsina. Metal je okolo, u zraku je sivi i crni dim. Vidim znacajan tehnoloski napredak. Vidim i druga bica, sada. Oni su manji, nizi. Dobijam impuls da su radnici, kao na nekoj misiji. Motivirani su. Hitno moraju obavljati misiju. Ova bica imaju svemirske brodove. Imaju uniforme sa znakovima. Neki od njih su piloti. Vise ne vidim Marsovce.
M: Pokusaj ih naci.
CB: U tome i jeste stvar. Marsovci su nestali. Gotovo je s njima. Ja sam jos uvijek na Marsu, ali to je napusteni grad. Samo ova niska, ali napredna bica . Oni su izgradili svoje moderne zgrade sa tehnoloskim uredjajima.
M: Fokusiraj se na svrhu njihovog boravka.
CB: Ovdje su u prvoj fazi nekog veceg projekta. Imam osjecaj da sve pakiraju.

(Moj instruktor je trazio da mu skiciram simbol koji sam vidio. Ima srcolik oblik sa zmijom u centru. Ivica je zlatna, pozadina bijela, glava zmije je crvena.)

M: Dobro. Idemo na nivo sest matricu.
CB: Primam impulse od dvije vrste bica. Marsovci razmisljaju o ovim drugima kao o drugom plemenu. Ne kao o drugom svemirskom narodu. Oni to ne razumiju. Bila je panika kada su ova bica dosla na Mars. Ovi nizi su mlijecno bijele boje. Oni su bozanska bica za Marsovce... Marsovci kao da se pakiraju. Ovo je cudno. Izgleda da ova naprednija bica planiraju da naprave fizicke promjene kod Marsovaca i da ih zamrznu. Ova niska bica izgledaju kao Greys i.
M: OK, Courtney. Zavrsimo ovdje.

(Naravno, moji izvodi su kraci nego sto traju stvarne sesije. Slijedi puno objasnjenje vidjenog.)

CB: Na svom vrhuncu, civilizacija na Marsu je bila slicna onoj u drevnom Egiptu. Uvjeti im nisu bili laki. Ali, mogli su prehranjivati svoje familije, zivjeti u gradovima, participirati u drustvenom zivotu. Zene su bile uglavnom u kucama s djecom. Njihovo drustvo je dozivjelo veliku katastrofu. Mnogo ih je stradalo. Neki su spaseni od strane Greys a koji su
stigli u poslednjem momentu. Nekako su uspjeli da sacuvaju, zamrznu Marsovce. Kljucno je bilo sacuvati genetski materijal stanovnika Marsa.

Ovo se desavalo prije nekoliko miliona godina.

Moj instruktor i ja smo se pitali kako su se Marsovci nasli na Zemlji i kako su "odpakovani". Svi dosadasnji prikupljeni podaci pokazuju da je doslo do genetske manipulacije sa Marsovcima kako bi oni bili prilagodjeni jacoj gravitaciji i drugacijim uvjetima zivota na Zemlji. Skorasnje manipulacije jos nisu zavrsene.

Takodje je nepoznanica kako su Marsovci uspjeli dostici ovaj tehnoloski nivo (mada jos uvijek zaostaju za Greys ima). Znamo da Greys i imaju tehnologiju koja im omogucava da se krecu i kroz vrijeme i kroz velike udaljenosti na galaktickoj skali. Marsovci u tome jos zaostaju. (Inace bi se vratili na svoju Planetu prije katastrofe.) Oni koriste naprednu propulzivnu tehnologiju po zemaljskim standardima. Takodje, mogu da mijenjaju materijalisticku fazu, jer se njihovi brodovi mogu kretati kroz cvrsti materijal.

Neki od zakljucaka:

Marsovci su, zahvaljuci Greys ima, spaseni totalnog istrebljenja,
Marsovci su preneseni u nase vrijeme uz geneticke manipulacije koje nisu bile savrsene,
Marsovcima je data tehnologija koja je oko 150 godina ispred Zemaljske,
Marsovci nemaju drugog izbora do sklonista na Zemlji.

Што каже онај деда кад му ТВ Панонија пожели добро јутро... Ајде бежи у куууурац.

Треће око, МНОГО ЗАЈЕБАН ЧАСОПИС!

Уууу, је.... Ја сам се освестио сад.

И није ти досадно више...

А јел се може то јебати?

Don't forget to bring a towel!

Ам соооо хааааај

May force be with you my son, because I wont!

'De da nađem čvarke i kavurmu u ovo doba jbt...

Јебеш то, давај пичке...

Faco!

Kifla se traži!

+1

TTTTTTTTTTTTRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!

Bice ovom malo samo kifla, davaj ceo djeverek.

Зицер зицер мисле да сам зицер, а ја носим само ВрУТје ХаЉиНиЦе

Ajde mala da pravimo lom! Ah, sto da neeee!

Ja čekam ovaj post 60 godina, otac i majka isto 70, baba i deda 80, to je ukupno 300 godinE.

Ако нећете да учествујете у теми, нема потребе да је затрпавате. Обрисаћу за пар минута све постове изнад, а ови сви су бановани на по 2 дана.